Hintçe Tercüme

Hintçe dili tarihi çok uzun geçmişi olan ve 28 alfabeden oluşan bir dildir. Hindistan merkezli bu dilin ortak alfabesi ise devanagari'dir. Hintçe tercüme için ofisimizden bir çok alanda hizmet alabileceğiniz gibi bu dili yakından tanımak için de makalemize bakabilirsiniz.

  1. Hintçe Türkçe gibi soldan sağa yazılır.
  2. Alfabede küçük harf mantığı yoktur
  3. Noktalama kurallarında bizim gibi temel kurallar yoktur.
  4. Ünlü dediğimiz harfler çok kısıtlıdır
  5. Harfler işaretler ile seslendirilmektedir.
  6. Sesli harf olarak sadece 3 tane harfe sahip bir dildir.

Hintçe dilini yakından tanıma adına şu bilgileri de verebiliriz. Birden fazla lehçesi olan bu dil çok geniş alanda farklı lehçelerde bile olsa konuşulmaktadır. Mesela Hintçe'nin alt kolu olarak bilinen "Sanskritçe" bu dil alanında en yaygın kullanılanıdır. Bunun dışında "Zentçe", "Avestaca", "Hinduca, "Urduca", "Pencapça" ve Bengalcec gibi pek çok Hint dili halen konuşulmaktadır. Bu dillerin İran tarafında Farsça veya Peştuca denen kolları da yaygın olarak kullanılmaktadır. Geniş bir çoğrafyaya hitap eden bu dilde ekibimiz sizlere yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Hintçe Yeminli Tercüme

Hintçe dilinde ofis olarak bir çok alanda çeviri hizmeti sağlamaktayız. Örnek olarak ticari, teknik, hukuki, sözleşme, makine, elektronik, finans, evrak ve belge gibi konularda tercüme hizmetimiz Hintçe dilinde mevcuttur. Hintçe’de yeminli çevirmenlerimizle hızlı, kaliteli ve sorunsuz çevirilerle yanınızdayız. Bu ve benzeri alanlarda yaptığımız tercümeleri eğer evrakları sunacağınız kurum yeminli tercüman imzalı çeviri talep ederse bu durumda yapmanız gereken bizden çeviri ve yeminli imzalı tercüme talep etmek olacaktır. Tercüme bürosu olarak size Hintçe dilinde bu konuda da destek sağlamaktayız.

Hintçe Noter Onaylı Çeviri

Hintçe dilinde bazende noter tasdiki istenebilir. Bu konuda da ofisimizden destek alabilirsiniz. Bu dilde diledğiniz dökümanın çevirisi yapıldıktan sonra noter aşaması tarafımızca tamamlanarak sizlere iletilir. Bunun yanında Hintçeden Türkçeye noter onayı ve Hintçe Türkçe noter onayı ofisimizce yapılmaktadır.

Hindistan'a Apostil ve Konsolosluk Onayları

Ülkemizde yapılan çevirilerde istenen diğer onaylarda Hİndistan için konsolosluk onayı ile apostildir. Konsolosluk onayı alabilmek için evrakın önce kaymakamlık veya valiliklerden onaylanması sonrası ilgili ülke konsolosluğundan randevu alarak evrak veya belgelerinize onay alabilirsiniz. Bu konuda proje ekibimize de ulaşarak süreçle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hintçe Online Tercüme Ücretleri

Hintçe dilinde çeviri bürosu olarak sizlere 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Bu hizmetleri oluştururken sitemize girerek dilediğiniz saatte evrak yükleyip veya metin girerek online Hintçe çeviri ücreti alabilirsiniz. Ardından da ödeme yaparak tercümenizi başlatabilirsiniz. EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak tercümenizi başlatabilirsiniz.

Hintçe Yeminli Tercüman

Hintçe alanında ofisimiz sizlere tercümanlık noktasında da destek vermektedir. Özellikle notere tercüman, tapuya tercüman, adliyeye tercüman ve sağlık kurullarına Hintçe tercüman için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Bunun yanında resmi devlet daireleri dışındaki özel işlerinizde de profesyonel tercümanlarımız ile size hizmet sağlmaktayız.

Hintçe İngilizce Çeviri

Hintçe çeviri alanında firmamız Türkçeden Hintçeye çeviri ve Hintçeden Türkçeye çevirinin yanında çapraz tercüme diye adlandırdığımız Hintçe İngilizce tercüme alanında da tercüme ofisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda bu dilden farklı dile olan çeviri taleplerinizde tarafımızdan karşılanmaktadır.

Hintçe çeviri ve Hintçe tercüman için ofisimiz sizlere yeminli, noterli tercüme ile birlikte notere, adliyeye, hastane ve sağlık kurullarına tercüman talepleriniz tarafımızca karşılanmaktadır.
www.imgetercume.com
Hintçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.