Hırvatça Tercüme

Hırvatça Tercüme

Son yıllarda gelişen ticaret ve eğitim sistemindeki gelişmelerle birlikte iki ülke arasında Türkçe Hırvatça ve Hırvatça Türkçe tercüme ihtiyaçları bir hayli artış göstermiştir. Hırvatça dilinde anadilde tercümanlarla her iki yönde çalışarak tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz.

Hırvatça’da Diğer Dillere Tercüme

Çeviri firması olarak sadece Türkçe Hırvatça arasında değil diğer diller arasında da tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Müşteri istekleri doğrultusunda Hırvatça İngilizce, Hırvatça Almanca, Hırvatça Rusça ve Hırvatça Arapça vb. 120 dilde hizmet vermekteyiz.

Hırvatça Çeviri Hizmet Şemamız

Hırvatça dilinde çeviri şirketi olarak bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bu alanların başında şunlar gelmektedir.

 1. Medikal
 2. Finans
 3. Ticari
 4. Ekonomi
 5. Akademik
 6. Belge

vb. tercüme türlerinde Hırvatça dilinde deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Bu alanların dışında çeviri istekleriniz için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Hırvatça’da Şirketlere Özel İndirimler

Hırvatça dilinde firmamız şirketlere özel indirimler sağlamaktadır.

 • Yıllık çalışmalarda indirim
 • Proje bazlı işlerde indirim
 • Aylık çalışmalarda indirim

bu ve benzeri işlerde Hırvatça dilinde indirimler sağlanmaktadır. İndirimlerimiz arasında sadece şirket ve firmalar değil şahıslara ve eğitimcilere de indirimlerimiz mevcuttur. İndirim istekleriniz için proje ekibimizle bağlantıya geçiniz.

Hırvatça Sözlü ve Simultane Tercüman

Hırvatça sözlü ve simultane alanda İstanbul ve tüm Türkiye’de tercüman ihtiyacını biz karşılamaya devam ediyoruz. Sözlü olarak Hırvatça tercümede verdiğimiz bazı hizmetler şunlardır.

 1. İş görüşmelerine
 2. Toplantılara
 3. Konuk ağılamaya
 4. İş takiplerine
 5. Şirketlere danışmanlık için
 6. Şantiye ve daire gezilerine
 7. Fabrikalara
 8. Makina Kurulumuna
 9. Telefon görüşmelerine
 10. Açılış ve davetlere
 11. İş gezilerine
 12. Ülke ziyaretlerine
 13. Fuarlara
 14. Ürün lansmanlarına
 15. Basın toplantılarına
 16. Telekonferanslara
 17. Hastaneye
 18. Hukuk bürosuna
 19. Adliyeye
 20. Davalara

vb. aklınıza gelebilecek tercüme gerektiren her konuda Hırvatça yeminli tercümanlarımızla yanınızdayız. Sözlü tercüme dışında ofisimiz eş zamanlı yani simultane tercümede de yanınızda. Kabin içinde yapılan tercümede toplantı ve konferanslarınızda Hırvatça simultane tercüman, ekipman ve teknisyen hizmetini bizden alabilirsiniz.

Hırvatça Tercüme Fiyatları

Hırvatça tercüme talepleri geldiğinde proje ekibimiz hemen harekete geçip şu bilgiler ışığında çalışma yapar. İlk olarak gelen tercümenin kaynak ve hedef dili belirlenir. Bunun ardından tercüme içeriği konusu saptanır. Sonrasında karakter sayısı belirlenir ve müşteri notu ile birlikte teslim tarihi ortaya çıkar. Yeminli tercüman onayı ve noter onay gibi durumlara bakılarak tercüme ücreti belirlenir. Tüm bu aşamalar sonrası Hırvatça tercüme fiyatı ortaya çıkar ve çeviri yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Hırvatça yeminli tercüme için belgenizi yükleyin teklif alın çeviriniz başlasın.
www.imgetercume.com
Hırvatça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme