Hırvatça Tercüme

Hırvatistan son yıllarda özellikle yerli tursitlerimizin ilgi odağı olan bir ülke. Bu bakımdan özellikle Başkent Zagreb'e düzenlenen turlar ile hem ülkeler arası kaynaşma hemde ticari hayatın hızlanması ile çeviri de yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Hırvatça çeviri de ekibimiz anadilde tercümanlar ile çalışarak ihtiyacınız olan tüm onaylarda sizlere tercüme desteği sağlamaktadır.

Hırvatça Yeminli Çeviri

Hırvatça dilinde ofisimiz sizlere çeviri sonrası onay aşamasında da hizmet sağlamaktadır. Türkçe Hırvatça veya Hırvatça Türkçe alanında yaptırdığınız tercümeler sonrası tercümanımızın imzası ve ofisimizin kaşeleri ile çeviriyi sizlere teslim etmekteyiz. Bu aşamaya yeminli çeviri demekteyiz.

Hırvatça Noter Onaylı Tercüme

Bu dilde diğer onay noter tasdikidir. Ofisimiz İstanbul merkezli Üsküdar ve Beyoğlu noterliklerinde sizlere Hırvatçe dilinde çeviri sonrası noter onayı hizmeti de vermektedir. Noter onayları için proje ekibimiz veya sitemizden online yada mail üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Hırvatistan'a Apostil Alınması

Hırvatistan için evraklara apostil alınması noktasında yapmanız gereken evrakların tercüme ve noter sonrası kaymakamlıklardan apostillenmesidir. Apostil alındıktan sonra evrakınızı ilgili ülkede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle iş ve eğitim amaçlı gidişlerde apostil zorunludur. Yine bu ülkeden Türkiye'ye gelecek evraklar içinde asıllarına apostil alınması burada tercüme ve noter yapılması sonrası evrak kullanılabilir. Apostil konusunda da proje ekibimize tanışabilirsiniz.

Hırvatistan İçin Konsolosluk Onayı

Hırvatistan'da özellikle eğitim belgeleri ve iş kurma durumlarında bulunduğunuz ülkede ilgili ülke konsolosluğundan da onay alınması gereklidir. Bu durumlarda gerek evrakların hazırlanması gerekse de onay alım sürecinde ofisimiz sizlere destek olmaktadır. Büromuzdan bu konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Hırvatça İngilizce Çeviri

Çeviri firması olarak sadece Türkçe Hırvatça arasında değil diğer diller arasında da tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Müşteri istekleri doğrultusunda Hırvatça İngilizce, Hırvatça Almanca, Hırvatça Rusça ve Hırvatça Arapça vb. 120 dilde hizmet vermekteyiz.

Hırvatça Çeviri Hizmet Şemamız

Hırvatça dilinde çeviri şirketi olarak bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bu alanların başında şunlar gelmektedir.

  1. Medikal
  2. Finans
  3. Ticari
  4. Ekonomi
  5. Akademik
  6. Belge vb. tercüme türlerinde Hırvatça dilinde deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Bu alanların dışında çeviri istekleriniz için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Hırvatça Yeminli Tercüman

Hırvatça sözlü ve simultane alanda İstanbul ve tüm Türkiye’de tercüman ihtiyacını biz karşılamaya devam ediyoruz. Sözlü olarak bir çok toplantı ve görüşmeye bizlerden tercüman talep edebileceğiniz gibi yine noter ve adliye, hastane gibi resmi kurumlarda da tercümanlık desteğimiz mevcuttur. Ayrıca simultane alanında da deneyimli çevirmenlerimizle sizlerin yanındayız.

Hırvatça Online Tercüme Fiyatları

Hırvatça tercüme talepleri geldiğinde proje ekibimiz hemen harekete geçip şu bilgiler ışığında çalışma yapar. İlk olarak gelen tercümenin kaynak ve hedef dili belirlenir. Bunun ardından tercüme içeriği konusu saptanır. Sonrasında karakter sayısı belirlenir ve müşteri notu ile birlikte teslim tarihi ortaya çıkar. Yeminli tercüman onayı ve noter onay gibi durumlara bakılarak tercüme ücreti belirlenir. Tüm bu aşamalar sonrası Hırvatça tercüme fiyatı ortaya çıkar ve çeviri yapılarak tarafınıza teslim edilir. Bu sistem dışında ayrıca ofisimiz site üzerinden evrak yükleyerek ve metin girerekte tercüme hizmeti vermektedir. İnternete girmeniz yeterli. Girdikten sonra evrakınızı ve dilediğiniz dili girerek çeviri hizmeti hızlıca alabilirsiniz. EFT, Kredi Kartı ve Havale ödeme seçenekleri ile de ödemenizi yaparak tercümeniz mesai saati farketmeksizin hemen başlar. Ardında ister mail ister sitemizdeki size özel panel veya adresinize kargo ile gönderilir.

Slav dili Olan Hırvatça çeviride sitemizden online fiyat alabilir veya mail yada telefon üzerinden de talepte bulunarak 24 saat kaliteli, uygun fiyatlı ve tüm onayları içeren çeviri desteği alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Hırvatça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.