İbranice Tercüme

İbranice Tercüme

İbranice tercüme için aradığınız adres burası. Kadromuzda bulunan anadilde yeminli tercümanlarımızla sizlere İbranice yeminli tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. İbranice Türkçe ve Türkçe İbranice dışında İbranice’den farklı dillere de çeviri hizmetimiz vardır.

İbranice Çeviri Aşaması ve Ücretlendirme

İbranice tercüme veya çeviri isteklerin geldiğinde şu bilgiler ışığında sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. İlk olarak;

 1. İbranice tercümenin kaynak ve hedef dillerine bakılır.
 2. Sonrasında İbranice çevirinin konusu ve içeriği belirlenir. (medikal, hukuki, akademik)
 3. İbranice çevirinin yoğunluğuna yani karakterine bakılır (bin karakter – 180 kelime)
 4. İbranice tercümenin teslim süresine bakılır (acil – standart teslim)
 5. Son olarakta yeminli tercüman onayı veya noter onay gibi resmi işlemler dikkate alınarak tercüme fiyatlandırması tamamlanır.

Müşteriden gelen onay ile birlikte çeviri başlar. Kontrol aşamaları ve resmi onayları yapılarak tarafınıza ücretsiz kargomuzla teslimi sağlanır. Ayrıntılı bilgi için müşteri ekibimiz hizmetinizde.

İbranice’den Diğer Diller Çeviri

İbranice dilinde çeviri şirketimiz sadece Türkçe değil diğer dil çiftlerinde de çalışmaktadır. Örneklemek gerekirse İbranice – İngilizce, İbranice – Almanca, İbranice – Fransızca vb. dillerde çeviri desteğimizle sizlerleyiz.

İbranice Çevirmen ve Tercüman Fiyatları

İbranice yazılı tercüme dışında sözlü ve simultane içinde bir fiyatlandırma şekli vardır. Örnek gerekirse şu bilgilere bakarak ücret belirlenir.

 • Tercüme edilecek diller (Türkçe – İbranice)
 • Tercüme türü konusu (medikal –siyasi)
 • Tercüme süresi (1 saat – yarım gün – tam gün – bir hafta)
 • Tercüme yeri mekanı (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)

gibi bazı kriterler ışığında belli bir fiyatlandırma ortaya çıkar. Sözlü ve simultane tercüman taleplerinizi program öncesi en az iki gün önceden yapmanız tercüman rezerve yapmak ve tercüman için konu üzerinde çalışması için önem arz etmektedir. Yeminli tercüman kadromuzla İbranice’de de sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

İbranice Sözlü ve Simultane Tercüme

İbranice alanında sözlü tercüme ve simultane tercümede piyasayı domine eden bir firmayız. İbranice sözlü tercüman alanında sağladığımız hizmetler çok geniş yelpazeyi kapsarken sizlere fikir amaçlı bazı örnekler vermek istedik.

 1. Notere ve adliyeye çevirmen
 2. Hastane ve tapu işlerine tercüman
 3. Bilirkişi işleri ve özel toplantılara tercüman
 4. Özel görüşmeler ve yabancı konuk ağırlamaya çevirmen
 5. Refakat işleri ve telefon görüşmelerine tercüman
 6. Fabrika ziyareti ve makine kurulumlarına tercüman
 7. Davet, balo, açılışlara çevirmen

gibi hizmetlerimiz mevcuttur.Bunun yanında İbranice simultane tercüman hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır. Toplantı ve konferanslarınızda kabin içinde yapılan tercüme hizmeti de bizden. İster İbranice tercüman isterseniz ekipman simultane için isterseniz de teknisyen desteğimiz vardır. İbranice sözlü ve simultane tercüme ve tercüman hizmeti İmge Tercüme’den alınır.

İbranice tercümede deneyimli kadro gizlilik sözleşme garantili tercümelerle yanınızdayız.
www.imgetercume.com
İbranice Tercüme/
4 5
İmge Tercüme