İmza Sirküleri Tercüme

Eğer ticari faaliyet gösteriyorsanız muhakkak şirketinizi temsilen imza örneği diğer adı ile imza sirkünüz olmak zorundadır. İmza Sirkülerini açıklayalım. Resmi daireler veya ticari kuruluşlarda sözleşmelerde anlaşmalarda imza atmaya yetkili kişilerin imza örneklerini gösterir belgelerdir. İmza Sirküsü şirketlerin kurulumları sonrası noterde hazırlanır. İmza sirküleri tercümelerinde firmamız deneyimli kadrosuyla hizmetinizde.

İmza Sirküsü Tercümesi Yaptığımız Diller

İmza sirküleri konusunda ofisimiz bir çok dilde Türkçe'den diğer dillere ve istek olursa diğer dillerden Türkçe'ye çeviri hizmeti sunmaktadır. Örnek olması açısından bir kaç örnek vermek gerekirse;

 1. İngilizce
 2. Almanca
 3. Arapça
 4. Kazakça
 5. Romence
 6. Bulgarca
 7. Kürtçe
 8. Yunanca
 9. Korece
 10. Tayca

gibi bir çok dilde sizlere yeminli tercüman ve konularının uzmanı çevirmen kadromuzla tercüme desteği sağlamaktaytız.

İmza Sirküleri Çevirisi

İmza sirküleri, şahıs veya daha büyük şirketlerde şirketin temsilcisine şirket adına işlem yetkisi verir. Şirketler iş girişiminde bulunduklarında ticaret sicil kayıtları gibi imza sirkülerini içeren belgelerinde tercümesi istenir. Çeviri büromuz da imza sirkülsü çevirisinde kadrosundaki tecrübeli tercüman arkadaşlarla hizmet vermektedir. İmza sirküsü tercümeleri için şu onaylar noktasında firmamız sizlere destek vermektedir.

 • Yeminli tercüman imzalı imza sirküsü çevirisi
 • Noterli imza sirküsü tercümesi
 • Apostil onaylı imza sirküleri tercümeleri gibi çeviri sonrası yapılan tüm onay işlemlerinde firmamızda sizlere destek vermektedir.

İmza Sirküleri Tercüme Fiyatları

Türkiye'nin alanında ve verdiği hizmet potansiyeli olarak en büyük çeviri bürosu olan ofisimiz sizlere daha hızlı ve kaliteli aynı zamanda 24 saat kesintisiz hizmet vermek için online satış ile sizlere çeviri desteği sunmaktadır. Elinizdeki evrakı sisteme yüklüyerek dilediğiniz dil çiftini seçerek istediğiniz onay türü hızlı veya standart çeviri gibi kargo talebi vb isteklerinizi ekleyerek çeviri hizmeti için fiyat teklifiniz hızlıca alabilirsiniz. Dilediğiniz ödeme şeklini seçerek EFT, Havale ve Kredi kartı gibi seçenekler ile ödemenizi yaparak tercümenizi hızlıca başlatabilirsiniz. Dilerseniz de mail veya diğer standart yollardan da ofsimizle iletişime geçerek imza sirküsü ücretini öğrenebilir ve tercümenizi yaptırabilirsiniz.

İmza sirküleri tercümesinde belgenizi online sitemize yükleyin teklif alın ödeme sonrası çeviri hemen başlasın.
www.imgetercume.com
İmza Sirküleri Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.