İmza Sirküleri Tercüme

İmza Sirküleri Tercüme

İmza Sirkülerini açıklayalım. Resmi daireler veya ticari kuruluşlarda sözleşmelerde anlaşmalarda imza atmaya yetkili kişilerin imza örneklerini gösterir belgelerdir. İmza Sirküleri şirketlerin kurulumları sonrası noterde hazırlanır. İmza sirküleri tercümelerinde firmamız şirket belgeleri çevirilerinde deneyimli kadrosuyla hizmetinizde.

İmza Sirküleri Tercümesi Yaptığımız Diller

İmza sirküleri konusunda ofisimiz bir çok dilde Türkçe'den diğer dillere ve istek olursa diğer dillerden Türkçe'ye çeviri hizmeti sunmaktadır. Örnek olması açısından bir kaç örnek vermek gerekirse;

  1. İngilizce
  2. Almanca
  3. Arapça
  4. Kazakça
  5. Romence
  6. Bulgarca
  7. Kürtçe
  8. Yunanca
  9. Korece
  10. Tayca

gibi bir çok dilde sizlere yeminli ve konularının uzmanı tercüman kadromuzla noter tasdikli imza sirküsü tercüme desteği sağlamaktaytız.

İmza Sirküleri Çevirisi

İmza sirküleri, şahıs veya daha büyük şirketlerde şirketin temsilcisine şirket adına işlem yetkisi verir. Şirketler iş girişiminde bulunduklarında ticaret sicil kayıtları gibi imza sirkülerini içeren belgelerinde tercümesi istenir. Çeviri büromuz da imza sirküleri çevirisinde kadrosundaki tecrübeli tercüman arkadaşlarla hizmetinizde.

İmza Sirküleri Tercüme Fiyatları

İmza sirküleri çevirisi tarafımıza ulaştığında proje ekibimiz şu hususlara bakarak tercüme fiyatı hakkında bilgi verir.
İmza sirküleri tercümesinin kaynak ve hedef dilleri belirlenir
İmza sirküleri içeriği
Karakter sayısı
Teslim tarihi
Tercüman onayı veya noter onayı

gibi durumlara bakılarak çeviri için fiyat belirtilir. İmza sirküleri çeviri ücreti onaylandıktan sonra tercüme kontrol ve onay aşamalarından geçerek ücretsiz kargomuzla teslim sağlanır.

İmza sirküleri tercümesinde belgenizi online sitemize yükleyin teklif alın ödeme sonrası çeviri hemen başlasın.
www.imgetercume.com
İmza Sirküleri Tercüme/
4 5
İmge Tercüme