İngilizce Deşifre

Öncelikle sizlere deşifreyi kısaca açıklayalım. Deşifre elimizde bulunan ses kaydı veya video kaydının dinlenerek ya mevcut dilde kaleme alınması yazıya dökülmesidir.İngilizce'den Türkçeye deşifre veya Türkçe'den İngilizce'ye her türlü film, video, kayıt, belgesel, ses kayıtları, dizi, kısa film, ticari, teknik, hukuki ve bilimsel sunum vb. evraklarda tercüme, deşifre ve altyazı hizmetlerinde uzman kadromuzla yanınızdayız.

Türkiye'de İngilizce Deşifre Revaçta

Ülkemizin genel dil potansiyeli Türkçe ile birlikte İngilizce üzerine kuruludur. Bu bakımdan ticari ilişkilerinde İngilizce üzerinden yürüdüğünü düşündüğümüzde İngilizce üzerinden tüm materyallerin deşifresini yapmaktayız. Deşifre yapılırken bir kaç farklı yöntem kullanılır.

 • Söyleneni aynen yazıya dökmek
 • Kayıtta aktarılanı time codlu yani saniye saniye yazıya aktarmak.
 • Kayıttaki sesi yazıya saniye saniye aktardıktan sonra üstünde dilimize uygun düzeltmeler yapmak. (anlamı korumak kaydı ile)

Deşifreye Nerelerde İhtiyaç Duyarız

Deşifreye genelde toplantılar veya kongreler sonrası alınan kayıtların çözümü istendiğinde çok fazla ihtiyaç duyulur. Bu durumda deşifre hizmeti tarafımızca verilmektedir. Yine Bu deşifrelerin örnek olarak medikal bir konferansta kişinin İngilizce anlattığı yazı deşifre edildkten sonra tercümesine ihtiyaç duyulursa bu hizmette tarafımızca sağlanır. Deşifrelerde genelde şirketler distribütörlerine mesaj vermek yeni gelişmeleri anlatmak için video çektiklerinde bunları farklı dillere yaymak için önce deşifre yaptırıp ardından çevirilerini sonrasında istenirse videoların alt yazı işlemleri de tarafımızca yürütülür.

İngilizce Deşifre Hizmetlerimiz

 1. İngilizce Türkçe Tıbbi deşifre ve tercümesi
 2. İngilizce Türkçe Medikal deşifre ve tercümesi
 3. İngilizce Türkçe Ticari deşifre ve tercümesi
 4. İngilizce Türkçe Finansal deşifre ve tercümesi
 5. İngilizce Türkçe Hukuki deşifre ve tercümesi
 6. İngilizce Türkçe Teknik deşifre ve tercümesi
 7. İngilizce Türkçe Sektörel deşifre ve tercümesi
 8. İngilizce Türkçe tanıtım filmi deşifre ve tercümesi
İngilizce'den Türkçeye veya Türkçeden İngilizceye her türlü deşifre hizmetini ofisimizden ister online isterseniz de mail yolu ile alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
İngilizce Deşifre/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.