İsveççe Tercüme

İsveççe Tercüme

İsveççe tercüme bürosu olarak sizlere kaliteli çeviri hizmeti sunmaktan son derece mutluluk duymaktayız. Çeviri büromuz İstanbul merkezli ofisimizde hizmet verirken birinci sınıf tercüme ve çeviriyi ana ilke olarak belirlemiştir. Tercümanlarımız özellikle Türkçe İsveççe ve İsveççe Türkçe dillerinde ana dilde çevirmen olup sorunsuz tercüme sizleri beklemektedir.

İsveççe’den Diğer Dillere Tercüme

İsveççe tercüme alanında firmamız Türkçe dışında diğer dillere de hizmet vermektedir. Yaklaşık olarak 120 dilde İsveççe’den çapraz çeviri yapmaktayız. İsveççe İngilizce, Rusça İsveççe, Almanca İsveççe vb.

İsveççe Tercüme Fiyatları

İsveççe dilinde tercüme isteklerinizi karşılarken belli bir fiyatlandırma şeklimiz mevcuttur. Sizlere fikir amaçlı kısaca bilgi vermek gerekirse;

  1. Tercüme yapılacak evrakın kaynak ve hedef dili
  2. Tercümenin konusu içeriği
  3. Tercümenin karakteri
  4. Tercümenin teslim tarihi
  5. Tercümenin yeminli tercüman onaylı mı yoksa noterli mi olacağı

gibi sorular tercüme ücretini belirleyen faktörlerdir.İsveççe çeviride noter yeminli tercümanlarımızla hizmete devam ediyoruz. Hangi alanda tercüme isteğiniz olursa olsun yeminli, ticari, hukuki, edebi, akademik, tıbbi, pasaport tercüme vb. alanlarda çeviri hizmeti sunmaktayız. Tercümeleriniz için hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunduğumuz tercüme hizmetlerimizdir.

İsveççe Ardıl ve Simultane Tercüman

İsveççe dilinde ardıl sözlü tercüme hizmeti de büromuz tarafından sağlanmaktadır. Çeviri firmamız toplantı ve görüşmelerinizde sözlü tercüman hizmetimizle yanınızda. Sözlü tercüme dışında simultane alanında da İsveççe dilinde sizlere destek vermeye devam ediyoruz. İsveççe simultane tercüman, ekipman, teknisyen taleplerinizi de karşılamaya devam ediyoruz. İsveççe tercüman talepleriniz için İstanbul ve tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.İsveççe İndirimlerimizİsveççe dilinde firma ve şahısların indirim talepleri ile çok sık karşılaşırız. Mümkün olduğunca uygun fiyatlarla çalışma prensibi edinmiş bir firma olarak sizlere belli alanlarda indirimler sağlamaya devam ediyoruz. Yıllık çalışma sözünüze indirim Aylık çalışmalarda indirim Proje bazlı işlerde indirim 100 sayfa ve üzeri işlerde sizlere özel indirimlerimiz mevcuttur. Bunların dışında eğitim amaçlı indirimlerimizde sizleri beklemektedir. Ayrıntılı bilgi için bağlantıya geçiniz.

İsveççe tercümede hız ve kalite arıyorsanız doğru adrestesiniz.
www.imgetercume.com
İsveççe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme