İsveççe Tercüme

İsveççe dili son yıllarda ülke olarak gündemimizde olan bir dildir. Gerek ülkemizden bu ülkeye yaşamaya gidenler, ticaret ile uğraşanlar eğitim amaçlı gidişler vs. gibi bir çok alanda yapılan ülkeler arası geliş gidişler İsvveççe dilinde işlem yapma durumunu da ortya koydu. Zira İsveççe tercüme alanında çeviri firması olarak sizlere tüm onaylar dahil İstanbul Mecidiyeköy ve Üsküdar ofislerimiz başta olmak üzere online İsveççe ağımız sayesinde her noktadan bu dilde sınırsız ve 24 saat hizmet sağlamaktayız.

İsveççe Yeminli Çeviri

Bu dilde yeminli çeviri ihtiyaçlarınız İstanbul'da ofisimizce karşılanmaktadır. Türkçe bir evrakı İsveççeye tercüme ettirecek ve sonrasında kuruma yeminli halde sunacaksanız doğru adrestesiniz. Yine eğer evrakın aslı İsveççe ise ve Türkiye'de kullanacaksanız çeviri ve yemin onayınız ofisimizde yaptırarak dilediğiniz kuruma sunabilirsiniz.

İsveççe Evraklara Noter Tasdiki

İsveç ülkesine göndereceğiniz veya oradan gelen evrakların durumuna göre veya sunulacak kurumun isteklerine göre noter onayı da istenebilir. Bu durumda yapılması gereken İsveççe evrakların çeviri sonrasında ise Üsküdar 17 noterlik ve Beyoğlu 3. noterliklerde noter tasdiki tarafımızca yapılmaktadır. Noter yeminli tercüman kadromuz size bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

İsveç İçin Apostil

İsveç'te eğer bir evrakı kullanacaksanız Türkçe olan evrak çeviri ve noter aşamalarından sonra apostillenir. Apostil kaymakamlıklarca alınır. Bunun yanında yurtdışından gelen evrakların Türkiye'de kullanılması içinse evrakın aslının apostilli olması sonrasında ülkemizde tercüme ve noter tasdikinin yapılması talep edilir. Bu bu süreçler için proje ekibimiz size destek olmaktadır.

İsveç İçin Konsolosluk Onayı

İsveç ülkesinde yapacağınız işlemlerde özellikle eğitim ve şirket işlerinde evrakların konsolosluk onaylı olması istenir. Bu noktada yapmanız gereken evrakların tüm iç süreçlerini tamamlamak ve sonrasında konsolosluk mührünü almaktır. Bu aşamda ofisimizden İsveç Konsolosluğu onayı noktasında destek alabilirsiniz. Konsolosluğun evrakları isteme şekli ve hazırlama aşamalarında danışmanlık hizmetimiz mevcuttur.

İsveççe’den İngilizce'ye Çeviri

İsveççe tercüme alanında firmamız Türkçe dışında diğer dillere de hizmet vermektedir. Yaklaşık olarak 120 dilde İsveççe’den çapraz çeviri yapmaktayız. İsveççe İngilizce, Rusça İsveççe, Almanca İsveççe vb.

İsveççe Online Tercüme Fiyatları

İsveççe dilinde sizlere tercüme hizmeti verirken artık telefon veya mail trafiğine girmeden sizlere destek vermekteyiz. İnternete bağlandığınız her noktadan evrak yükleyerek veya metin girerek tercüme hizmetini hızlıca alabilirsiniz. Yapmanız gereken evrak veye metin girdikten sonra çıkan rakamı EFT, Havale veya Kredi Kartı ile ödeyerek mesai farketmeden çevirinizin başlaması. Online olarak çeviri hizmeti satın aldığınızda yeminli, noterli ve apostilli olarakta talepte bulunabilir ve çevirinizi mail, site üzerindeki panelden veya kargo ile adresinize isteyebilirsiniz. Online İsveççe tercüme bu kadar kolay.

İsveççe Ardıl ve Simultane Tercüman

İsveççe dilinde ardıl sözlü tercüme hizmeti de büromuz tarafından sağlanmaktadır. Çeviri firmamız toplantı ve görüşmelerinizde sözlü tercüman hizmetimizle yanınızda. Sözlü tercüme dışında simultane alanında da İsveççe dilinde sizlere destek vermeye devam ediyoruz. İsveççe simultane tercüman, ekipman, teknisyen taleplerinizi de karşılamaya devam ediyoruz. İsveççe tercüman talepleriniz için İstanbul ve tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.İsveççe İndirimlerimizİsveççe dilinde firma ve şahısların indirim talepleri ile çok sık karşılaşırız. Mümkün olduğunca uygun fiyatlarla çalışma prensibi edinmiş bir firma olarak sizlere belli alanlarda indirimler sağlamaya devam ediyoruz. Yıllık çalışma sözünüze indirim Aylık çalışmalarda indirim Proje bazlı işlerde indirim 100 sayfa ve üzeri işlerde sizlere özel indirimlerimiz mevcuttur. Bunların dışında eğitim amaçlı indirimlerimizde sizleri beklemektedir. Ayrıntılı bilgi için bağlantıya geçiniz.

Avrupa’nın kuzey bölgesi dilleri arasında yer alan İsveççe çeviri alanında ofisimiz Mecidiyeköy ve Üsküdar adresleri ve online tercüme ağı ile dünyanın her noktasına 24 saat çeviri desteği sunmaktadır.
www.imgetercume.com
İsveççe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.