İzmir Tercüme Bürosu

İzmir hem tarihi hem turistik hemde ekonomik olarak ülkeye verdiği ciddi katkı ile gözde ve büyükşehirlerimizden bir tanesidir. İzmir, turizm, tarım, hayvancılık, fuar, tuz, gıda, endüstri, maden ve petrol işleme gibi bir çok alan ve tesisi ile ülke ekonomisine ciddi değerler katmaktadır. Bu kadar yoğunluğun olduğu bir ekonomide bizlerde İzmir tercüme bürosu olarak hizmet vermekteyiz. İzmir'de yaşayan vatandaş, firma, şirket veya turistlere hızlı ve kaliteli hizmet için online sekmemizle seri şekilde hizmet sağlıyoruz. Ofisimizden tercüme almak için bu adresi tıklıyorsunuz. Ardından aşağıdaki adımları izleyerek sipariş verebilirsiniz.

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümüne metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (turzim,gıda, menü, sanat, edebiyat)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli-Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Tüm bu işlemleri evinizden veya ofisinizden dışarı çıkmadan İzmir'de halledebilirsiniz.

İzmir'de Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

İmzir'de Noter Onaylı Pasaport Tercümesi

İzmir ilimizde tüm diller, belgeler ve alanlarda ofisimizden tercüme desteği alabilirsiniz. Ofisimiz tercüme hizmetinde sizlere yeminli tercüman imzalı, noter onaylı ve talebinize göre apostilli hizmet vermektedir. Pasaport tercümesi başta olmak üzere istediğiniz tercüme hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir'de evrak, belge, doküman vb. tüm alanlarda yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı tercüme için adresiniz İmge Tercüme.
www.imgetercume.com
İzmir Tercüme Bürosu/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.