Karadağca Tercüme

Karadağca Tercüme

Karadağca yeminli tercümeye mi ihtiyacınız var doğru yerdesiniz. Ülkemizin yeminli ve noterli Karadağca tercüme bürosu sizin yanınızda.

Karadağca Çapraz Çeviri

Karadağca Türkçe veya tersi yönde yapılan tercüme dışında çeviri firması olarak; Karadağca İngilizce, Karadağca Rusça, Karadağca Fransızca gibi dillerde çapraz çeviri hizmeti sunmaktayız.

Karadağca Tercüme Ücretleri

Karadağca tercüme isteği sizlerden geldiğinde firma olarak sizlere tercüme fiyatlandırması ile geri dönüş yaparız. Bu fiyatlandırmada temel etkenler şunlardır.

  • Tercüme edilecek evrak veya dokümanın kaynak ve hedef dili (Karadağca – Türkçe)
  • Tercüme edilecek dosyanın konusu içeriği (Ticari – Akademik)
  • Tercüme edilecek evrakın karakter sayısı ( bin karakter – yüz bin karakter)
  • Tercüme teslim tarihi (acil veya standart teslim)
  • Tercümenin resmi onayları (yeminli tercüman onay – noter onayı – apostil)

gibi faktörleri göz önüne alarak bir teklif verilir. Teklifin onayından sonra tercüme başlar kontroller yapılarak onaydan sonra tarafınıza teslim edilir.

Karadağça Çeviri İndirimleri

  1. Yıllık anlaşmalarda
  2. Aylık anlaşmalarda
  3. Proje bazlı 100 sayfa ve üzeri
  4. Eğitim amaçlı

indirimlerimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için irtibata geçmeniz yeterlidir. Karadağca dilinde yeminli çevirmen kadromuzla başta noterli, medikal, tıbbi, akademik, hukuki vb. alanlar olmak üzere yeminli çeviri hizmetimiz anadilde tercüman ekibimizle devam etmektedir.

Karadağca Ardıl ve Simultane Tercüman

Karadağca simultane veya ardıl (sözlü) tercüme ve tercüman hizmetimizle yanınızdayız. Hangi konuda sözlü çevirmen talebiniz olursa olsun bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca simultane yani eşzamanlı tercümede de Karadağca dilinde simultane tercüman, teknisyen ve ekipman desteği ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Karadağça tercümenin yeminli, noter onaylı ve aposttilli adresindesiniz.
www.imgetercume.com
Karadağca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme