Karadağca Tercüme

Karadağ ülkesi uzun süren bağımsızlık mücadelesi sonrası ayrı bir devlet konumuna geldi. Aslında dil olarak bakıldığında Sırpça dili altında toplanan Karadağ ülkesi sonradan Karadağca dilini resmi dil olarak kabul etti. Karadağca tercüme konusunda anadilde tercüman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet noktalarımız İstanbul Mecidiyeköy merkez ofisimiz başta olmak üzere Üsküdar Bulgurlu şubemiz ve ayrıca online tercüme sistemimiz sayesinde internete eriştiğiniz her yerden bizden çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Karadağca Yeminli Tercüme

Bu dilde çeviriye ihtiyacı olan müşterilerimizin istedikleri onayların başında yeminli çeviri onayı gelmektedir. Karadağca tercüme yapıldıktan sonra eğer evrakı vereceğiniz kurum sizden bu tarz bir çeviri talebinde bulunur ise ofisimizden destek alabilirsiniz.

Karadağca Noter Tasdiki

Karadağ dilinde aşamalara bakıldığında ikinci çeviri aşaması noter tasdikidir. Bu konuda tercüme büromuz sizlere bu dilde ülkemizde tek noter oanyı yapabilen firma olarak öne çıkmaktadır. Karadağca dilinde noterli tüm işlemleriniz için ofisimizden destek alabilirsiniz.

Karadağa Apostil Almak

Karadağ ülkesinde eğer bir evrak kullanacaksanız yapmanız gereken çeviri ve noter sonrası bu ülke için kaymakamlıktan apostil almaktır. Eğer evrak Türkçe ise bu işlemlerin yapılması gereklidir. Ama evrak Karadağ dilinde ise o zaman evrakın ülkemize apostilli olarak gelmesi ülkemizden tercüme ve noter yapılarak kullanılması gereklidir.

Karadağa Konsolosluk Onayı Evraklar İçin

Bu dilde ihtiyacınız olacak son onay ise konsolosluk mührünün evraklara tasdiklenmesi işlemidir. Burada yapılması gereken tercüme, noter ve apostil aşamasından sonra konsolosluktan randevu alarak Karadağ ülkesinde kullanmak için evraka elçilik veya konsolosluk mührü alınır. Bu işlem de diğer aşamalar gibi ücretlidir. Ofisimizden Karadağ ülkesi için çeviri hizmeti yanında bu konuda da danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Karadağca Çapraz Çeviri

Karadağca Türkçe veya tersi yönde yapılan tercüme dışında çeviri firması olarak; Karadağca İngilizce, Karadağca Rusça, Karadağca Fransızca gibi dillerde çapraz çeviri hizmeti sunmaktayız. Türkiye'nin tek çapraz çeviri merkezi olan ofisimizden tüm dillerde destek alabilirsiniz.

Karadağca Online Tercüme Ücretleri

Karadağca tercüme için bizden fiyat almak artık çok kolay. İnternetebağlandığınız her noktadan Karadağca çeviri ücreti almak için sitemize girdiğinizde evrakı yükleyerek veya metin girerek hızlıca teklif alabilirsiniz. Teklif sonrası EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparakta işlemi sonlandırabilirsiniz. Bu aşamdan sonra çevirinize başlanır mail, sitemizdeki size ait panel veya kargo olarak çeviri tarafınıza gönderilir. Yine tüm bu aşamalar için mesai kavramına gerek kalmadan mail ve telefon trafiğine düşmeden fiyat almanız mümkün.

Karadağça Çeviri İndirimleri

  1. Yıllık anlaşmalarda
  2. Aylık anlaşmalarda
  3. Proje bazlı 100 sayfa ve üzeri
  4. Eğitim amaçlı

indirimlerimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için irtibata geçmeniz yeterlidir. Karadağca dilinde yeminli çevirmen kadromuzla başta noterli, medikal, tıbbi, akademik, hukuki vb. alanlar olmak üzere yeminli çeviri hizmetimiz anadilde tercüman ekibimizle devam etmektedir.

Karadağca Ardıl ve Simultane Tercüman

Karadağca simultane veya ardıl (sözlü) tercüme ve tercüman hizmetimizle yanınızdayız. Hangi konuda sözlü çevirmen talebiniz olursa olsun bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca simultane yani eşzamanlı tercümede de Karadağca dilinde simultane tercüman, teknisyen ve ekipman desteği ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Karadağca tercüme bürosu olarak Beyoğlu 3. Nolu Noterlik ve Üsküdar 17. Noterliklerinde sizlere tüm evraklarınızda yeminli, noterli ve apostil onaylı hizmet vermekteyiz. Ayrıca konsolosluk onayı için ofisimizden destek alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Karadağca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.