Katalanca Tercüme

Katalanca Tercüme

Katalanca tercüme İspanya’nın belli bir bölümünde konuşulan bu dil son dönemde ticari hayatta da yer almaya başladı. Yeminli Katalanca tercüme hizmeti veren ofisimiz kadrosundaki anadilde tercümanlarla kaliteli hizmete devam etmektedir.

Katalanca Çapraz Tercüme

Katalanca dilinden diğer dillere tercüme desteğimiz devam etmektedir. Katalanca’dan İspanyolca’ya, Katalanca’dan İngilizce’ye vb. bir çok dile çapraz diye nitelendirdiğimiz çeviri hizmetimiz mevcuttur.

Katalanca Tercüme Fiyatları

Katalanca tercüme denilince İstanbul'da akla gelen tek tercüme bürosu biziz. Sizlerden gelen talepleri çeviri firması olarak şu şekilde fiyatlandırırız.

  1. Tercüme edilecek evrak veya dokümanın kaynak ve hedef dili (Katalanca – Türkçe)
  2. Tercüme edilecek dosyanın konusu içeriği (Medikal – Hukuki)
  3. Tercüme edilecek evrakın karakter sayısı ( yüzbin karakter – on bin karakter)
  4. Tercüme teslim tarihi (acil veya standart teslim)
  5. Tercümenin resmi onayları (yeminli tercüman onay – noter onayı – apostil)

gibi faktörleri göz önüne alarak bir teklif verilir. Teklifin onayından sonra tercüme başlar kontroller yapılarak onaydan sonra tarafınıza teslim edilir.

Katalanca Çeviri Hizmetleri

Katalanca çeviri için bir çok alanda geniş hizmet yelpazemiz sayesinde sizlerin hizmetindeyiz. Ticari, yeminli, elektronik, sözleşme, diploma, website, mekanik, medikal vb. konularda hizmetinizdeyiz. Katalanca çevirideki deneyimimiz sayesinde sorunsuz tercümeler sizi bekliyor.

Katalanca Sözlü ve Simultane Tercüman

Katalanca dilinde sözlü ve simultane tercüme hizmeti çeviri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Katalanca tercüme bürosu olarak sözlü alanda iş görüşmesinden, basın toplantısına kadar aklınıza gelebilecek her konuda desteğinizdeyiz. Yine sözlü tercümenin organizasyon olarak daha kurumsalı olan eş zamanlı veya simultane çeviride de firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Katalanca simultane tercüman, ekipman ve teknisyen hizmetini bizden alabilirsiniz.

Katalanca tercüme'de online sipariş bölümümüzden dosya yükleyerek hizmet almak çok kolay.
www.imgetercume.com
Katalanca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme