Kazakça Tercüme

Kazakça köklerimizden gelen bir dil. Orta Asya dili olan Kazakça tercümede firmamız anadilde çevirmenlerle çalışarak sizlere kaliteli çeviri desteği sunmaktadır. Kazakça tercüme yeminli ve noter onaylı olarak tarafımızca yapılmaktadır. Ofisimiz Kazakça dilinde sadece yazılı alan değil aynı zamanda sözlü tercümanlık dediğimiz iş türünde de sizlere destek sağlamaktadır.

Kazakça Yeminli Tercüme

Kazakça dilinde ofisimiz tercüme sektöründeki tüm onayları size sağlamaktadır. Çeviride ilk onay olan yeminli çeviri konusunda da hizmetinizdeyiz. Evrakınızın tercümesi ve sonrasında sizden bu onay isteniyorsa yeminli tercümanımızın imzası ve ofis kaşelerimizle çeviri sizlere teslim edilmektedir.

Kazakça Noter Tasdikli Çeviri

Bu dilde bir başka onay tercüme sonrası evraklara noter tasdiki alınmasıdır. Bu tasdik işlemide tarafımızca tüm evraklarınıza yapılmaktadır. Ayrıca Üsküdar 17. Noterlik ve Beyoğlu 3. noterliklerde de sizlere çeviri sonrası noter onay hizmetimiz vardır.

Kazakistan'a Apostil Alınması

Evraklar içinde bir diğer onay apostil alınma işlemidir. Eğer Türkçe bir evrak Kazak ülkesinde kullanılacaksa kaymakamlık ve valilikten apostillenmesi bu ülkede evrakın kullanımı için en ideal yoldur. Bunun dışında ülkemizde evlilik ve vatandaşlığa başvuracak kişilerde Kazakistan'da doğum belgesi ve bekarlık belgesi gibi evrakları bu ülkeden getirirken apostil yaptırmaları zorunludur. Yanlız evrakların tercüme ve noteri ofisimizce yapılmalıdır. Bunun dışında Kazak ülkesinde yapılan Türkçe çeviri ülkemizde kabul görmemektedir.

Kazakistan Konsolosluk Onayı

Tercümede son onay olan konsolosluk onayı konusunda ofisimiz Kazakistan içinde evrakların hazırlanması dilerseniz noter onayı noktasında da sizlere hizmet vermektedir.Çeviri büromuzdan alacağınız hizmet sonrası konsolosluk mührü evraklarınıza eklenerek dilediğiniz yerde kurumda kullanabilirsiniz.

Kazakça İngilizce Çeviri

Kazakça Türkçe veya Türkçe Kazakça dillerinde deneyimli ekibimizle tercüme yapmaya devam ederken sizlerden gelen diğer dil taleplerini de karşılıyoruz. Ör: İngilizce Kazakça, Kazakça Fransızca vb. dillerde çeviriye devam ediyoruz. Çapraz tercüme dediğimiz alanda sizlere 24 saat kesintisiz destek vermekteyiz.

Kazakça Tercüman

Kazakça dilinde tercüman hizmetlerimiz şunlardır.

  1. Noter Yeminli Kazakça Tercüman: Noter ve resmi kurumlardaki çevirilerde görev yapar.
  2. Adli Yeminli Kazakça Tercüman: Adliye, dava ve tapu gibi işlemlerde yer alır.
  3. Sözlü Tercüman: Kazakça dilinde resmi kurum dışında kişi ve kurumlara hizmet sunar.
  4. Kazakça Simultane tercüman: Profesyonel toplantılarda görev alır. Tercüman ücretleri ve çalışma koşulları ile ilgii proje ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kazakça Online Tercüme Ücretleri

Kazakça tercüme isteği kardeş ülkemizle ilişkilerin daha fazla ticari hayata dökülmesi ile fazlalaştı. Buda tercüme talebini artırdı.Talep fazlalaşınca çeviri süresini kısaltmak ve 24 saat hizmet vermek için online Kazakça tercüme panelini oluşturduk. Bu sistem sayesinde internete girerek istediğiniz evraka noter fiyat alabilir, çeviri sonrası dilediğiniz onayı ve apostil hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Yine mail ve telefon üzerinden de ofisimizden çeviri hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kazakça dilinde tercüme bürosu olarak pasarport, doğum belgesi, vekalet, sözleşme vb. bir çok doküman ve evrak tercümesinde sizlere noter onaylı olarak hizmet vermekteyiz.
www.imgetercume.com
Kazakça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.