Kazakça Tercüme

Kazakça Tercüme

Kazakça köklerimizden gelen bir dil. Orta Asya dili olan Kazakça tercümede firmamız anadilde çevirmenlerle çalışarak sizlere kaliteli çeviri desteği sunmaktadır. Kazakça tercüme yeminli ve noter onaylı olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Kazakça’dan Diğer Dillere Tercüme

Kazakça Türkçe veya Türkçe Kazakça dillerinde deneyimli ekibimizle tercüme yapmaya devam ederken sizlerden gelen diğer dil taleplerini de karşılıyoruz. Ör: İngilizce Kazakça, Kazakça Fransızca vb. dillerde çeviriye devam ediyoruz.

Kazakça Sözlü ve Simultane Tercüman

Kazakça dilinde simultane tercüman isteklerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Simultane ekipman ile yapılan tercüme türü olduğundan simultane ekipmanlar ve bunları çalışır vaziyete getirecek teknisyen hizmetini de bizden alabilirsiniz. Bunun dışında sözlü tercüme alanında da yanınızdayız.

Kazakça noter yeminli tercüme bürosu olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Kazakça dilinde

 1. Ticari
 2. Yeminli
 3. Akademik
 4. Teknik
 5. Akademik
 6. Mekanik
 7. Pasaport

vb. alanlarda Kazakça çeviri hizmetimizle yanınızdayız.

Kazakça Tercüme Ücretleri

Kazakça tercüme isteği kardeş ülkemizle ilişkilerin daha fazla ticari hayata dökülmesi ile fazlalaştı. Buda tercüme talebini artırdı. Sizlerden tercüme isteği geldiğinde fiyatları şu bilgilere göre belirliyoruz.

 • Tercümenin kaynak ve hedef dili
 • Tercüme konusu
 • Karakter sayısı
 • Teslim tarihi
 • Yeminli tercüman veya noter onaylı olması

gibi durumlara bakarak Kazakça çeviri fiyatını sizlere bildiriyoruz. Daha fazla ayrıntı için iletişimine geçmeniz yeterli olacaktır.

Kazakça dilinde tercüme bürosu olarak pasarport, doğum belgesi, vekalet, sözleşme vb. bir çok doküman ve evrak tercümesinde sizlere noter onaylı olarak hizmet vermekteyiz.
www.imgetercume.com
Kazakça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme