Khmerce Tercüme

Khmerce dilinde ofisimiz yeminli tercüme bürosu olarak sizlere birinci sınıf tercüme hizmeti sunmaktadır. Khmerce tercüme çok sıkı olmamakla birlikte Kamboçya ile bağlantısı olan kişi veya firmaların ihtiyaç duyduğu bir dildir. Hem yeminli hem de noterli olarak Khmerce tercümede yanınızdayız.

Khmerce Çapraz Tercüme

Khmerce’den Türkçe’ye veya Türkçe’den Khmerce’ye olan dillerin dışındaki tercümeler çapraz tercüme olarak adlandırılır. Ör: Khmerce – Arapça, Khmerce - Almanca, Khmerce - İngilizce, Khmerce - Fransızca, Khmerce – Rusça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Khmerce Tercüme Ücretleri

Khmerce konulu veya alakalı bir tercüme talebi sizlerden geldiğinde şu bilgiler bize fiyatlandırmada yardımcı olur.

  • Tercümenin kaynak ve hedef dili, konusu
  • Karakter, teslim tarihi
  • Yeminli tercüman onayı ve noter onayı

gibi durumlara bakarak tercüme için fiyat teklifi veririz. Tercüme için daha fazla ayrıntı ve tercüme fiyatları hakkında bilgiler için irtibata geçebilirsiniz. Khmerce dilinde ticari, medikal, akademik, teknik, edebi, mekanik, mühendislik, tıbbi vb. alanlarda deneyim sahibi tercümanlarımızla Khmerce çeviri hizmetini tarafımızdan alabilirsiniz.

Khmerce Sözlü ve Simultane Tercüman

Khmerce yazılı tercüme dışında firmamız sözlü ve simultane tercüman taleplerinizi de karşılamaktadır. Sözlü olarak iş toplantılarından, fabrika ziyaretlerine kadar bir çok konuda yanınızdayız. Simultane alanında da tercüman, ekipman ve teknisyen hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Khmerce yeminli tercüme bürosu olarak hizmetindeyiz.
www.imgetercume.com
Khmerce Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.