Kırgızca Tercüme

Kırgızca tercüme için ihtiyacınız olan tüm konularda sizlere destek vermekteyiz. Kırgızistan ile tarihi bağlarımız ve kardeş ülke olmamızdan dolayı hem oradaki vatandaşlar hem de bizler iki ülke ile sık ilişki içindeyiz. Bu sıkı bağlar sayesinde Kırgızca Türkçe - Türkçe Kırgızca tercüme ihtiyacı da artmıştır. Ofisimiz Kırgızca tercümede sizlere yeminli ve noter onaylı hizmet sunmaktadır.

Kırgızca Yeminli Tercüme

Kırgız dilinde çeviri talebiniz olduğunda evraklara eğer yeminli tercüman imzası istenirse ofis olarak sizlere destek olmaktayız. Evrakın doğum belgesi, bekarlık kağıdı, kimlik, pasaport, vekaletname vb. ne olduğuna bakılmaksızın yeminli çeviri hizmeti Kırgızca dilinde alabilirsiniz.

Kırgızca Noter Onaylı Tercüme

Kırgızca dilinde müşterilerden gelen diğer talep ise noter tasdiki olmaktadır. Noter onayında firmamız sizlere hangi evrak olursa olsun destek vermektedir. Genelde noter onayı istenen evraklar;

  1. Pasaport
  2. Diploma
  3. Transkript
  4. Bekarlık kağıdı
  5. Doğum belgesi
  6. Vekalet
  7. Muvafakatname gibi evraklar olmaktadır. Sizlere de her konuda destek olmak için 24 saat hazırız.

Kırgızistan İçin Apostil

Kırgızistan Türk devletlerinden biri olarak ülkemize çok sayıda misafir veya evlilik için gelen çok sayıda vatandaş vardır. Türkiye'^ye yerleşen vatandaşların apostil ile ilgili bir çok ihtiyaçları olmaktadır. Örnek olarak evlenmek için gelen bir vatandaş doğum belgesi ve bekar olduğuna dair evrakını apostilli olarak Türkiye'ye getirmelidir. Çeviri ve noteri burada yapılarak evlendirme müdürlüğüne sunulmalıdır. Aynı şekilde Türkiye'den oraya gidecek olan kişilerde evrakları burdan tercüme, noter ve apostil yaptırarak orada evrakı kullanabilirler. Apostil ile ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Kırgızıstan Konsolosluk Onayı

Kırgızıstan için son onay konsolosluk tasdikidir. İstanbul Konsolosluğu ve Ankara Elçiliği Kırgızıstan'ın şu adreslerdedir.

  • Kyrgyz Consulate General in Istanbul, Turkey Lamartin caddesi, No. 7 Taksim Istanbul Turkey Telefon numarası da şöyledir. (0212) 235 67 67.
  • Kyrgyz Embassy in Ankara, Turkey Turan Gunes Bulvari 571 Cadde No. 21 06450 Yildiz Ankara Turkey. Telefon numarası da şöyledir. 0312 491 3506 Konsolosluk veya elçiliklerden gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz. Onay veya tasdik işlemleri için bize başvurabilirsiniz.

Kırgızca Çapraz Tercüme

Kırgızca Türkçe tercüme dışında çeviri firmamız Kırgızca’dan diğer dillere de tercüme desteği vermektedir. Ör: Kırgızca İngilizce, Kırgızca Almanca, Kırgızca Rusça vb.

Kırgızca Online Tercüme Ücretleri

Tercüme alanında sitemizden online olarak evrak yükleyerekte Kırgızca tercüme ücreti alabilmektesiniz. Buradan bakıldığında normal mail veya telefon üzerinden gelen evraklarda önce evrak ayrıştırılıp fiyata dökülürken şimdi hızlıca 30 saniye içinde evraka fiyat Kırgızca dilinde almanız mümkün. Fiyat aldıktan sonra EFT, Havale ve Kredi Kartı ile çdeyerek çeviriyi başlatabilirsiniz. Siz uyurken çeviriniz yapılır ister yeminli, noterli veya apostilli olarak mail veya kargo yolu ile tarafınıza teslimi yapılır.

Kırgızca Tercüman

Kırgızca tercüman isteklerinize noter, tapu, adliye, özel toplantılar gibi bir çok alanda tercümanlık hizmeti Kırgızca dilinde tarafımızca verilmektedir. Tercüman taleplerinizi bir gün öncesinde bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kırgızca Çeviri Ve İndirimlerimiz


Kırgızca sizlerden gelen taleplere indirimlerimiz mevcuttur. İndirimlerde şu bilgiler öne çıkmaktadır. Yıllık çalışma anlaşması Aylık çalışmalar Proje bazlı çalışma 100 sayfa ve üzeri işler Eğitim amaçlı tercümelerde indirimler sizleri beklemektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kırgızca çeviri için evlilik belgesi, bekarlık kağıdı, doğum belgesi, pasaport vb. bir çok evrakınız dilediğiniz dile yeminli tercüman imzalı, noter onaylı olarak hazırlanmaktadır.
www.imgetercume.com
Kırgızca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.