Kırgızca Tercüme

Kırgızca Tercüme

Kırgızistan ile tarihi bağlarımız ve kardeş ülke olmamızdan dolayı hem oradaki vatandaşlar hem de bizler iki ülke ile sık ilişki içindeyiz. Bu sıkı bağlar sayesinde Kırgızca Türkçe - Türkçe Kırgızca tercüme ihtiyacı da artmıştır. Ofisimiz Kırgızca tercümede sizlere yeminli ve noter onaylı hizmet sunmaktadır.

Kırgızca Çapraz Tercüme

Kırgızca Türkçe tercüme dışında çeviri firmamız Kırgızca’dan diğer dillere de tercüme desteği vermektedir. Ör: Kırgızca İngilizce, Kırgızca Almanca, Kırgızca Rusça vb.

Kırgızca Tercüme Ücretleri

Tercüme isteği sizden fiyatlandırma ve çevirisi bizden. Sizlerden gelen Kırgızca konulu tercümelerde şu bilgiler ışığında çeviri ücreti bilgisi veririz. T
ercüme edilecek

  1. Kırgızca konulu evrakın kaynak ve hedef dili
  2. Tercüme edilecek evrakın konusu içeriği
  3. Tercüme edilecek dokümanın karakter olarak sayısı
  4. Tercümenin teslim tarihi
  5. Tercüme için müşteri istekleri
  6. Tercümenin yeminli ve noter onaylı olması

gibi durumlara bakılarak çeviri için fiyatlar ortaya konur. Sizlerin onayına sunulduktan sonra tercüme başlar. Kırgızca dilinde ofisimiz bir çok dalda sizlere yeminli çeviri desteği sağlamaktadır. Ticari, akademik, eğitim, medikal, tıbbi, makale tercüme, pasaport, websitesi, teknik vb. bir çok alanda yeminli Kırgızca çeviri hizmetini bizden alabilirsiniz.

Kırgızca Sözlü ve Simultane Tercüman

Toplantı veya iş görüşmeniz mi var? Bu görüşme Kırgızca mı olacak? İster simultane tercüman ister ekipmansız sözlü tercüman hizmeti bizden. Kırgızca tercüman için arayın yardımcı olalım.

Kırgızca Çeviri Ve İndirimlerimiz


Kırgızca sizlerden gelen taleplere indirimlerimiz mevcuttur. İndirimlerde şu bilgiler öne çıkmaktadır. Yıllık çalışma anlaşması Aylık çalışmalar Proje bazlı çalışma 100 sayfa ve üzeri işler Eğitim amaçlı tercümelerde indirimler sizleri beklemektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kırgızca noter onayı gereken tercümelerde tüm Türkiye'ye çeviri desteği tarafımızca verilmektedir.
www.imgetercume.com
Kırgızca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme