Kırşehir Tercüme Bürosu

Kırşehir'de tercüme yaptırmak için eski yöntemleri unutun. Tercüme evrakını al tercüme bürosuna git. Yok faks çek. Yok taratıp mail at. Bunların hepsi tarih oldu Kırşehir tercüme bürosu olarak sizlere teknolojiyi kullanarak online tercümenin tüm imkanlarını sunuyoruz.

 1. Sitemize girin ardından online sipariş sekmemizi tıklayın.
 2. Evrak veya metin girerek tercümenizi yükleyin ve karakter sayılsın.
 3. Uzmanlık ve dil seçimlerini yapın.
 4. Tercümeye resmi onay isteyip istemediğinizi belirtin. (yeminli – noterli- apostilli)
 5. Kargo isteğinizi belirtin ödeme yaparak çeviriniz başlasın. (EFT – Havale – Kredi Kartı)

Kırşehir'de Tercüme

Kırşehir İç Anadolu Bölgemi'zin gelişmekte olan illerinden biridir. İlimizde tercüme hizmeti alanında çalışmalar yürütmekteyiz. Tercümelerimiz;

 • Yeminli tercüme
 • Noter onaylı tercüme (sayfa başı notere ücret ödenir)
 • Apostil onayı (kaymakamlık veya valilik ücretsiz işlemdir. Tarafımızdan alınırsa ücrete tabidir) Kırşehir ilçemizde şahıs ve firmalara bir çok alanda destek olmaktayız. Genelde en çok ihtiyaç duyulan tercüme türlerinden olan çevirilerde sizlere destek vermekteyiz.
 1. Öğrenci: Pasaport, Diploma, Transkript, Not dökümü, Öğrenci belgesi, Muvafakatname vb.
 2. Şahıs: Banka evrakları, Yerleşim belgesi, Nüfus kayıt belgesi, Sağlık raporu, Vekaletname
 3. Şirket: Ticari gazete, İmza sirküsü, Vergi levhası, Oda belgesi, Yetki belgesi, Bilançolar gibi 3 alanda en çok ihtiyaç duyulan çeviri alanlarını yazabiliriz. Kendinizi hangi grubun içinde sınıflandırdığınızın bir önemi olmadan tüm dillerde ve dilediğiniz belgeler için bizlerden çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Kırşehir'de Sabıka Kaydı Tercümesi

Kırşehir şehrimizde sabıka kaydı tercüme hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Tüm dillerde ofisimiz sizlere hizmet verirken yeminli tercümanlarımızla yanınızdayız. Ayrıca ofisimiz online olarak tüm şehirmizde hizmet vermektedir. Belge tercümesi dışında tercüman isteklerinizde tarafımızca karşılanmaktadır. Kırşehir ilimizin merkezi dışında tüm ilçelerinden de çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

 1. Akçakent
 2. Akpınar
 3. Boztepe
 4. Çiçekdağı
 5. Kaman
 6. Mucur
Kırşehir ilinde Pasaport, Diploma, Ticari Gazete, Vergi Levhası ve Sabıka kaydı gibi tüm çeviri istekleriniz Kırşehir çeviri ofisi olarak tarafımızca karşılanmaktadır.
www.imgetercume.com
Kırşehir Tercüme Bürosu/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.