Kürtçe Tercüme

Kürtçe Tercüme

Kürtçe tercüme son yıllarda özellikle Irak, Suriye ve İran ile ticaret ardınca bu bölgelerde yaşayan Kürtlerin de ekonomiye katılımları ile yaygın hale geldi. Kürtçe tercüme talepleri kişi ve yöreye göre farklılık göstermektedir. Kurmanci diye bilinen Kuzey Kürtçe, Sorani ise orta Kürtçe ve Kelhuri lehçesi Güney Kürtçe olarak bilinir. Birden fazla lehçe olması ve kullanım yerlerinden dolayı Kürtçe çeviri farklılık göstermektedir.

Kürtçe Tercüme Talebi ve Çeviri Aşaması

Kürtçe tercüme talebi müşterimizden geldikten sonra konusu ve istenen zamana göre ayrılır ve fiyat karşı tarafa iletilir. Sonrasında müşteri onayı geldikten sonra tercüme ilgili tercümana atanır. Tercüme belirlenen kriterler ışığında ilerler varsa müşteri notu göz önünde bulunarak çeviri tamamlanır. Kürtçe tercüme tamamlanmasının ardından editörlerimiz tarafından çeviri son kontrole tabi tutulur ve varsa eksiklikler giderilerek tercümede son aşamaya geçilir. Tercüme müşterimizin talebi doğrultusunda yeminli, noterli veya apostilli olarak hazırlanarak istenen adrese teslim edilir.

Kürtçe Sözlü Tercüme

Kürtçe tercümede en fazla talep yazılı alandan ziyade sözlü çeviride gelir. Özellikle

 1. Tapuya
 2. Hastaneye
 3. Notere
 4. Adliyeye
 5. Bilirkişi işlerine

Kürtçe tercüman talebi en fazla talep gören türlerdir. Kürtçe tercümede istediğiniz lehçede;

 • İş toplantıları
 • Özel görüşmeler
 • Yabancı konuk ağırlama da
 • Telefon görüşmeleri
 • Şirketlere danışmanlık
 • Yurt içi-yurtdışı
 • Evrak takibi

vb. konularda Kürtçe konusunda ana dili Kürtçe olan en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için profesyonel kadromuzla yanınızdayız.

Kürtçe Hizmet Alanlarımız (Sorani – Kelhuri – Kurmanci)

Kürtçe noterli, yeminli, sözlü, ardıl, simultane, teknik, hukuki vb. alanlarda Kelhuri, Sorani ve Kurmanci lehçeleri alanlarında hizmet veriyoruz. Taleplerinize göre bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Kürtçe Tercüme piyasada talep gören bil tercüme türüdür. Bizlerde bir çok alanda Kürtçe Çeviri hizmeti ile yanınızdayız. Amacımız uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Kürtçenin lehçeleri olan aşağıdaki alanlarda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

 1. Kurmanci Tercüme
 2. Sorani Tercüme
 3. Kelhuri Tercüme

Kürtçe Çapraz Tercüme

Kürtçe'de çapraz tercüme alanında ofisimiz İngilizce Kürtçe ve Kürtçe İngilizce'de sizlere destek sağlamaktadır. Özellikle kitap çevirilerinde İngilizce Kürtçe çalışamalrı çok sık yapmatayız.

Kürtçe Simultane Çeviri

Kürtçe’de sözlü alanda iş yoğunluğu olduğundan bahsetmiştik. Bu işler küçük toplantılar olabileceği gibi konferans veya katılımcısı yüksek görüşmelerde olmaktadır. Bu anlamda Kürtçe simultane tercüme talepleri de artış göstermektedir. Kadromuzda bulunan 5 yıllık deneyimli çevirmen arkadaşlarımızla Kürtçe simultane çeviri taleplerinizi de karşılamaya çalışıyoruz. Bir çok konuda deneyimli olan arkadaşlarımız tıp, siyaset, medikal, ekonomi vb. alanlarda hizmetinizde.

Kürtçe Simultane Tercüman ve Teknik Ekipman

Firmamız Kürtçe simultane çeviri taleplerine hem tercüman sağlarken hem de teknik destek ve ekipman hizmeti vermektedir. “Simultane Sistem, Kulaklık, Ses Sistem, Kabin ,El Telsiz, Yaka Telsiz, Kürsü, dvd player+arşiv , Nevigator, Teknisyen” hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Ayrıntılı destek ve bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.

Kürtçe Çeviri Fiyatlandırması

Kürtçe çeviri talebinde müşteriyi ilgilendiren taraf tercümenin kalitesi ve çeviri ücreti olur. Bu anlamda ofisimizde belli başlı kriterler uygulayarak müşterilerimize bir fiyatlandırma oluştururuz. Öğrenci ve akademisyenlere özel indirimlerimiz mevcuttur. Bunun yanında; Yıllık tercüme anlaşmalarına indirim Proje bazlı indirimler 50 sayfa ve üzeri işlerde indirim sağlıyoruz. Tercümede fiyatlandırma yapılırken

 • Kürtçe tercümenin hedef ve kaynak dili
 • Kürtçe tercüme konusu
 • Kürtçe tercümenin karakter sayısı
 • Kürtçe tercümenin istenen teslim zamanı (acil- standart teslim)
 • Kürtçe tercümenin yeminli, noterli olması

gibi konular çevirinin fiyatlandırmasında etkilidir. Kürtçe Tercüme için fiyat isteyiniz….

Kürtçe çeviride , lehçeler Kurmanci, Soranice ve Zazaca gibi belli alanlarda yazılı tercüme ve tercüman desteğini ofisimizden alabilirsiniz. Yazılı tercümede online sipariş sistemimiz sayesinde hızlıca teklif alın ve EFT, Kredi kartı ve Havale ile ödeme yaparak tercüme ihtiyaçlarınızı karşılayın.
www.imgetercume.com
Kürtçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme