Latince Tercüme

Latince aslında bir çok dilin kökenini oluşturur. Aklımıza gelen Fransızca, Romence, Portekizce, Almanca gibi bir çok dil Latince'den türemiş ve sonrasında gelişmiştir. Latince çok kapsamlı bir dil olarak tarihten günümüze gelsede son yıllarda bilim dili olarak kullanıla gelmiştir. Tıp eğitimlerinde ve hukuk fakültelerinde sıklıkla kullanılan bu dili hepimizin toplumsal olarak azda olsa aşinalığı vardır. Latince tercüme aslında bu dile çok hakim olmasak ta aşinayız. Zira tıbbi terimlerin Latince oluşu ile sık sık bu dille karşılaşırız. Latince tercümede firmamız yeminli tercüman ekibimizle noter onaylı çeviri hizmeti sunmaktadır.

Latince Yeminli Çeviri

Latince çeviri anlamında ülkemizde en yoğun çalışan ofislerden biri bizleriz. Özellikle Latince Türkçe çeviri ve Latince İngilizce alanlarında tercüme büromuz yoğun bir çalışma içindedir. Bu noktadan hareketle çevirilerin yeminli olması noktasında da sizlere hizmet sağlamaktayız. Çeviri sonrası tercüman ve tercüme bürosu kaşeleri ile çeviriler tarafınıza teslim edilir ve sizlerde dilediğiniz kurumda evrakları kullanabilirsiniz.

Latince Dilinde Noter Onayı Bizden

İstanbul merkezli ofisimiz sizlere ayrıca noter tasdikinde de destek olmaktadır. Hangi yöne çeviri ve noter isteğiniz olursa olsun Latince dilinde bizlere danışmadan işlem yapmamanızı öneririz. Zira Türkiye'de bu dilde hizmet veren nadir kurumlardan olan ofisimiz Beyoğlu 3. noterliği ve Üsküdar 17. noterliklerinde sizlere noter tasdikli evrak çevirisinde de destek olmaktadır.

Latince Çapraz Tercüme

Latince dilinde İngilizce Latince tıbbi çeviriler başta olmak üzere Latincede bir çok dile çeviri desteğimiz mevcuttur. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimizden dstek alabilirsiniz.

Latince Online Tercüme Ücretleri

Latince tercüme istediğinizde sizlere çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi vermek için sitemizi online platforma taşıdık. Latince çeviri sayfamıza girdiğinizde evrak yükleyerek veya metin girerek hızlıca çeviri ücreti öğrenebilir ödeme sonrası (EFT, Havale ve Kredi Kartı) tercüme çalışmasına hızlıca başlanır. Latince online tercüme fiyatını öğrenmek sadece 30 saniyenizi alacaktır. Ayrıca mail veya telefon üzerinden de tercüme ücreti alabilirsiniz.

Latince Ardıl (Sözlü) ve Simultane Tercüman

Latince de tercüman taleplerinizi de karşılıyoruz. İster sözlü işlerde ister konferans ve toplantılarda simultane gereken işlerde de yanınızdayız. Proje ekibimizle iletişime geçerek tercüman talebinde bulunabilirsiniz.

Latince bilim dili olarak günümüzde daha yaygın kullanılan bir dil türüdür. Latince tercüme bu anlamda genel olarak tıp ve medikal bilimler ile hukuk alanında yoğun kullanıma sahiptir.
www.imgetercume.com
Latince Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.