Letonca Tercüme

Letonca Tercüme

Letonca tercüme denilince akla gelen ilk tercüme bürosu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Letonca dilinde uzman ekibimizle yeminli tercüman kadromuzla noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Letonca’dan Diğer Dillere Çeviri

Letonca Türkçe arasındaki tercüme dışında farklı dillere de sizlerden gelen talepler doğrultusunda çeviri desteği veriyoruz. Letonca İngilizce, Letonca Almanca, Letonca Rusça vb. dillerde tercüme hizmetimiz mevcuttur.

Letonca Tercüme Fiyatı

Letonca tercüme bürosu olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda proje ekibimiz tercüme evraklarınızı kontrol ederek şu bilgiler doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

  1. Tercüme evrakının kaynak ve hedef dili (Türkçe – Letonca)
  2. Tercümenin konusu (medikal – teknik)
  3. Tercümenin karakter sayısı (bin karakter – on bin karakter)
  4. Tercüme teslim tarihi (acil – standart teslim)
  5. Tercümenin yeminli tercüman veya noterli olarak hazırlanması

gibi durumlara bakarak Letonca çeviri ücreti ortaya çıkar. Daha fazla ayrıntı ve bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Letonca çeviri alanında kaliteli hizmet sizi bekliyor. İstediğiniz konuda tercüme hizmeti tarafımızca verilmektedir.

  • Teknik
  • Medikal
  • Hukuki
  • Sözleşme

vb. Letonca çeviri için Şişli’deki merkez ofisimizle tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.

Letonca Tercüman Desteği

Letonca tercüme talepleri son yıllarda artınca Letonca tercüman istekleri de bir hayli fazlalaşmıştır. Letonca dilinde yeminli tercüman kadromuzla noter ve apostil gerektiren çevirilerle sizlerin yanındayız. Firmamız noter, tapu, bilirkişi, hastane ve iş görüşmeleri gibi bir çok alanda sözlü Letonca tercüman hizmeti vermektedir. Simultane tercüme alanında ise hem Letonca tercüman, ekipman ve teknisyen hizmetimiz mevcuttur.

Letonca tercümede yılların deneyimli kadrosu sizlere kaliteli çeviri sunmaya devam ediyor.
www.imgetercume.com
Letonca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme