Litvanca Tercüme

Litvanya ülke olarak çok geniş bir dil ağına sahiptir. Ülkenin resmi dili Litvanyaca olmakla birlikte ülkede 3 farklı dil daha konuşulmaktadır. Rusça, Lehçe ve Almanca bu ülkede konuşulan ve yaygın diller arasındandır. Litvanca tercüme için İstanbul merkezli Üsküdar ve Şişli Mecidiyeköy ofislerimizde sizlere çeviri hizmeti sunmaktayız. Türkiye'de Litcanca yeminli tercüman bulmak çok kolay değilken bu hizmeti sizlere gerek mail, gerek telefon, whatsapp ve online olarak sitemizden sunmaktayız. Ofisimizden bu dilde alabileceğiniz hizmetler şunlardır.

  1. Yeminli tercüman imzalı çeviri
  2. Noter onaylı tercümeler
  3. Litvanya'ya apostil
  4. Litvanya Konsolosluk onaylı mühürlü tercümeler. Bu konularda ofisimizden dilediğiniz saat ve vakitte hizmet alabilirsiniz.

Litvanyaca Yeminli Çeviri

Litvanca veya son dönemde yaygın ismi ile Litvanyaca tercüme alanında ofisimiz sizlere anadilde tercümanlarla hizmet sağlamaktadır. Eğer evraklarınız yeminli olarak size gerekli ise ofisimize ulaşarak bu hizmeti uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Litvanca Noter Onaylı Tercüme

Litvanyaca dilinde ikinci onay noter tasdikidir. Üsküdar 17. noterlikleri ve Beyoğlu 3. noterlikleri ile olan çalışmalarımız ile sizlere bu dilde noter tasdikli Litvanyaca çeviri hizmeti sunmaktayız.

Litvanya'ya Apostil ve Konsolosluk Mührü

Litvanya ülkesinde eğer evraklarınızı kullanacaksanız apostil yaptırmanızda fayda vardır. Zira evrakların gerçekliği bu onay üzerinden olmaktadır. Eğitim amaçlı gittiğinizi varsayarak bu ülke için diploma, transkript vb. evraklarınızı tercüme ve noter sonrası apostil yaptırdığınızda bu ülkede dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yine bu ülkeden ülkemize gelirken de evraklarınızın aslına apostil yaptırmanız önemlidir. Doğum belgesi veya bekarlık belgesi gibi belgelerinde asıllarına apostil aldıktan sonra ülkemizde tercüme ve noter yaparak kullanabilirsiniz. Hem apostil hem konsolosluk onayı için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Litvanca Yeminli Tercüman

Litvanca dilinde ister sözlü ardıl isterseniz de simultane olarak tercüman hizmetimiz mevcuttur. Sözlü işlerde iş görüşmeleri, toplantılar, hastane, mahkeme vb. olurken simultane de ise daha profesyonel toplantı ve konferanslara Litvanca yeminli tercüman hizmeti sağlıyoruz. Tercüman talebi için en az bir gün öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

Litvanca Çapraz Tercüme

Litvanca dilinde aslında Türkçe’ye nazaran İngilizce talebi daha fazla gelmektedir. Bizde çeviri firması olarak İngilizce Litvanca, Almanca Litvanca, Macarca Litvanca, Fransızca Litvanca gibi dillerde hizmete devam ediyoruz. Litvanyaca dilinden çapraz çeviri taleplerinizi karşılamaktayız.

Litvanca Çeviri Ücretleri

Litvanca tercüme istekleriniz bizlere ulaştığında proje ekibimiz sizlere en iyi ve uygun fiyatı sunmak için harekete geçer. İstanbul’un en büyük tercüme ofisi olarak size ister online Litvanca tercüme fiyatı sitemiz üzerinden isterseniz de klasik yöntemler ile mail, telefon veya whatsapp kullanarak tercüme desteği alabilirsiniz.

Litvanca çeviri için kadromuzdaki yeminli tercümanlar ile sizlere İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında yeminli çeviri, noter onaylı Litvanca tercüme desteği 24 saat online ve mail üzerinden vermekteyiz.
www.imgetercume.com
Litvanca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.