Macarca Tercüme

Macarca Tercüme

Macarca dili bize çok uzak bir dil değildir. Macaristan ile çok sık bir bağlantı kişi ve ülkeler arasında olmasa da son dönemde ikili ilişkiler ve ticaret hareketlenmeye başladı. Bu noktada da Macarca tercüme talepleri arttı. Bu talepleri Türkiye’de karşılayan çeviri ofisi olarak noter onaylı tercümelerimizle yanınızdayız.

Macarca’dan Diğer Dillere Çeviri

Sadece Türkçe değil talepleriniz doğrultusunda Macarca İngilizce, Macarca Almanca, Macarca Rusça vb. dillerde de tercüme desteği alabilirsiniz.

Macarca Tercüme Ücreti

Macarca zor diller arasında yer alan çevirisi büyük emek isteyen bir dildir. Bu alanda çeviri talebi geldiğinde proje ekibimiz belli kriterler doğrultusunda bir ücretlendirme yapar.

  • Tercüme edilecek dosyanın kaynak ve hedef dili (Macarca – İngilizce)
  • Tercüme dosyasının konusu (medikal – hukuki)
  • Tercüme evrakının karakter sayısı ve teslim zamanı (bin karakter – bir saat)
  • Müşteri notu Yeminli tercüman veya noter onaylı olarak tercümenin yapılması

gibi faktörlere bakılarak ortaya Macarca çeviri için bir fiyatlandırma çıkar. Ayrıntılar için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Macarca Yeminli Çeviri

Macarca çeviri alanında uzman kadromuzla tercüme hizmeti veriyoruz. Tercümanlarımız her iki dile hakim ve konularında deneyimli çevirmenlerdir. Hukuk, akademik, website, tıp, medikal, finans vb. alanlarda sizlere Türkçe Macarca veya tersi yönde çeviri hizmeti sunuyoruz. Macarca uzmanlık dillerimizin başında gelir. Yazılı tercüme dışında Macarca’da simultane ve ardıl yani sözlü çeviride de hizmet vermekteyiz. Simultane Macarca tercüman, ekipman ve teknisyen hizmetimiz mevcuttur. Sözlü Macarca tercüman içinse tapuya, notere, hastaneye, toplantılara vb. alanlarda çeviri hizmeti mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macarca belgeninizi yükleyin fiyat alın Macarca tercüme evinize işinize gelsin.
www.imgetercume.com
Macarca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme