Makedonca Tercüme

Makedonca Tercüme

Makedonya tarihimizin bir parçası. Türkçe ile yakın bağ içinde olan bu dil son dönemde bir hayli talep görmektedir. Makedonca tercümede ofisimiz ana dilde tercümanlarımızla sizlere destek vermektedir.

Makedonca Çapraz Çeviri

HizmetiMakedonya çeviri firması olarak Makedonca İngilizce, Makedonca Almanca, Makedonca Rusça vb. bir çok dilde sizlere tercüme desteği vermekteyiz.

Makedonca Tercüme Ücretleri

Makedonca çeviri isteklerinizde firma olarak sizlerden gelen taleplere şu bilgiler ışığında ücret bilgisi veririz.

 • Tercüme evrakının kaynak ve hedef dili
 • Tercüme dosyasının konusu ve içeriği
 • Tercümenin karakter sayısı
 • Tercüme için müşteri notu
 • Çevirinin teslim zamanı
 • Çevirinin yeminli tercüman imzalı veya noter onaylı olması

gibi durumlara bakılarak çeviri fiyatı verilir. Ayrıntılar için proje ekibimizle hizmete geçebilirsiniz.

Makedonca Yeminli Çeviri

Makedonca çeviride firmamız yüzlerce alanda yaptığı çevirilerle sizlerin yanında. Yeminli ve noter onaylı olarak çeviri taleplerinize destek olmaya devam ediyoruz. Hukuki, akademik, sözlü, simultane, teknik vb. bir çok alanda çeviri hizmeti.

Makedonca Yeminli Tercüman

Makedonca tercüman desteği olarak firmamız sizlere sözlü ve simultane alanlarda destek vermektedir. Sözlü tercüme alanında

 1. İş görüşmesi
 2. Toplantılar
 3. Tapu
 4. Noter
 5. Hastane

vb. bir çok alanda Makedonca ardıl tercümanlarımız hizmetinizde. Bunun yanında firmamız daha profesyonel olarak nitelediğimiz toplantı ve konferanslarınızda sizlere eş zamanlı tercüme ve tercüman desteği vermektedir. Talebinize göre simultane ekipman ve teknisyen tarafımızdan sağlanır.

Makedonca yeminli tercüme hizmeti veren büromuz online sipariş hizmetimizle sizlere hızlı ve kaliteli destek vermektedir.
www.imgetercume.com
Makedonca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme