Medikal Tercüme

Medikal Tercüme

Medikal Tercümede tecrübemize sonsuz güveniyoruz. Ofisimiz yıllardır bünyesinde bulundurduğu konusunun uzmanı profesörler, doktorlar ve uzman hekimlerle iş ortaklarına kaliteli sorunsuz bir hizmet vermenin mutluluğu içinde. Medikal tercümede sloganımız "Kaliteden ödün vermeyin sağlığınızı riske atmanyın…"

Medikal Tercüme Hizmetlerimiz

Tıbbi, Eczacılık, Dişçilik ve Medikal alanlarda kusursuz tercüme için bir tık ötenizdeyiz. Medikal tercüme denilince akla bir çok alan gelmektedir. Deneyimli hem tercüman hem de editör kadromuzla en iyisini çıkarmak için yanınızdayız. Medikal çalışma alanlarımızdan bazıları şunlardır.

 1. Akademik (yurt içi ve yurt dışı yayınlar)
 2. Medikal metinler
 3. Kitaplar (Medikal içerikli)
 4. Kataloglar
 5. Broşürler
 6. Makaleler
 7. Web siteleri
 8. Hastalarla ilgili belgeler
 9. Medikal testler
 10. Medikal yazışmalar
 11. Medikal textbook
 12. Medikal ürünlerin ambalaj ve etiketleri
 13. Medikal ruhsatlar
 14. Medikallerde bilgisayarlarda kullanılan yazılımlar
 15. Medikal lisanslar
 16. Medikal cihazlar
 17. Medikal ürün patent
 18. Medikal ruhsatlar

Medikal Tercümede Kontrol Aşaması

Medikal tercüme ve sonrası olan bir iştir. Çeviri yapıldıktan sonra sağlam ve hatasız bir editör grubunun elinden geçmesi zorunludur. Bu anlamda ofisimiz medikal kontrol ve redaksiyon alanında sizlere destek sağlamaktadır. Kontrol ve redassiyon hizmeti verdiğimiz alanlar şunlardır.

 • Akademik metinlerin kontrolü redaksiyonu
 • Hastalık ve hastalarla ilgili kontrol ve redaksiyon
 • Kitap tarzı evrakların kontrolü ve redaksiyonu

deneyimli tercüman ve editör kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Medikal Yeminli Tercüme

Medikal alanda hazırlanmış olan metinlerin içeriğinde yer alan ve konuşma dilinden oldukça uzak olan terimlerin çeviri sırasında daha büyük sıkıntılar yarattığını görebilmek mümkündür. Her ne kadar ulusla arası geçerliliğe sahip olan Latin isimleri bulunuyor olsa da pek çok terim için Medikal tercüme alanında hizmet verecek kişilerin bu alanda bilgi sahibi olması önem taşımaktadır. Teknik ve ihtisas gerektiren bilgilerin yer aldığı Medikal tercüme alanında en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilmek için alanında uzman kişilerden destek almanız daha uygun olacaktır. Medikal alanda yapılan tercümelerde yeminli çeviriden noter onaylıya yurt dışında kullanılacak ise aposttilli tercümeye kadar hizmetinizdeyiz.

Medikal içerikli tercüme olacak makale veya belgeyi online sitemize yükleyin fiyat alın ödeme sonrası çeviriniz hemen başlasın.
www.imgetercume.com
Medikal Tercüme /
4 5
İmge Tercüme