Moldovaca Tercüme

Moldovaca Tercüme

Moldovaca dili ile yakın dönemde daha sık karşılaşmaya başladık. Bu ülkeden ülkemize eğitim amaçlı gelişler zamanla mezun olup ülkelerine dönen veya ülkemizde kalarak iki ülke arasında ticari kura kişiler sayesinde arada güzel bir baş olmaya başladı. Kimileri Moldovaca tercüme diye tabir etse de aslında yaygın kullanım Moldovca tercümedir. Ülkemizde Moldovca dilinde yeminli, noterli ve talebiniz doğrultusunda apostilli hizmet veren tek tercüme ofisiyiz.

Moldovaca Yeminli Tercüme

Moldovca yeminli tercümeye ihtiyacınız oldu. Nasıl olacak konu hakkında tam bir bilgi sahibi değilsiniz. O zaman büromuza ulaşarak sizlere bu konuda her aşamada yardımcı olabiliriz. Öncelikle Moldovca yeminli tercüme bürosu olarak yeminli çeviriyi açıklayalım. Sizden bize evrak beya dosyalar ulaştı bunlar ister Moldovaca Türkçe veya Türkçe Moldovca yönüne tercüme olsun bunları tercüme eden noterden yemin zaptı almak için gerekli şartları taşıyan arkadaş, zaptını alarak tercüme sonrası bu belgeleri imzalar. Ardından ofisimizin kaşeleri ile tercüme Moldovca yeminli tercüme olarak anılır.

Moldovaca dilinde geniş tercüme ağına sahibiz. Bir kaç örnek vermek gerekirse;

 • Ticari
 • Teknik
 • Tıp
 • Akademik
 • Makale
 • Sözleşme
 • Şartname
 • Belge ve resmi evrak
 • Diploma

vb. bir çok alanda firmamız Moldovaca yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Yeminli tercüme dışında noter onayı ve apostil de tarafımızca sağlanmaktadır.

Moldovca Noter Onaylı Tercüme

Moldovca veya Moldovaca dilinde sizden gelen taleplere göre yeminli tercüme sonrası noter onaylı çeviri de tarafımızca yapılmaktadır. Moldovca noter onaylı tercüme için şu aşamalara ihtiyaç vardır.

 1. Evrak tercüme edilir.
 2. Kontrole alınır.
 3. Editör son kez bakar.
 4. Kaşe işlemleri ve tercüman imzalar
 5. Noterden fiyat alınır.
 6. Müşteriye ücret bilgisi verilir ve ödeme sonrası noter onayı alınır. Tüm bu işlemler için noterde tercüme onay fiyatlandırması şöyle yapılır.
 • Sayfa başı
 • Kelime sayısı
 • Satır sayısına bakılara noter onay için ücret alır.

Moldovaca Apostil ve Konsolosluk Onayları

Moldovaca da özellikle eğitim amaçlı buradan oraya gidenlerin apostil ve konsosloluk işlemleri sık olur. Bu bakımdan önce apostil son olarakta konsolosluk sürecini açıklayalım. Apostil için işlem sırası şöyledir.

 1. Tercüme
 2. Noter tasdiki
 3. Apostil bu sıralama takip edilerek apostil alınır. Apostil kaymakamlık ve valiliklerce verilir. Gelelim konsolosluk onaylarına; burada 3 aşamalı onaydan sonra Moldovca onay almak için konsolosluktan randevu alınır. Ardından bu randevu günü gidilerek belgeler verilir ve onay alınır. Konsoloslukta ücretlendirme sayfa başı olarak yapılmaktadır. Ücretlidir. Ayrıca konsolosluk bireysel başvuruları kabul eder. Yada vekalet vermeniz gerekir.

Moldovaca Dilinde Diğer Hizmetlerimiz

Moldovaca dilinde 4 yazılı onaylı tercüme dışında sözlü alanda da bizlerden destek alabilirsiniz.

 • Sözlü tercüme veya ardıl çeviri
 • Simultane tercüme

bu iki alanda da ofisimiz sizlere destek vermektedir. Simultanede konferans ve toplantılarda hizmetimiz varken sözlü alanda tapudan notere kadar bir çok alanda sizlere tercüman desteği sağlamaktayız. Ofisimizden 24 saat kesintisiz online sipariş ile EFT, Havale ve Kredi Kartı ödemesi ile tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Moldovca veya Moldovaca tercüme gereken evraklarınız için yeminli tercüme bürosu olarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Şişli ve Üsküdar ofislerimizle sizlere dam destek sağlamaktayız.
www.imgetercume.com
Moldovaca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme