Moldovaca Tercüme

Moldovaca veya Moldovca, Moldoca Cumhuriyeti'nin resmi dilidir. Doğu Avrupa'da yer alan bu ülke ile son dönemde ilişkilerimiz bir hayli arttı. Bu ikili ilişkiler ticaret, turizm ve eğitimi de içine alınca Moldovca tercüme talepleri de fazlalaştı. Aslında ülkenin resmi dili Romence'dir. Ama ülke adından dolayı Moldovca veya Moldovaca olarakta söylenilmektedir.

Moldovaca Yeminli Tercüme

Moldovca yeminli tercümeye ihtiyacınız oldu. Nasıl olacak konu hakkında tam bir bilgi sahibi değilsiniz. O zaman büromuza ulaşarak sizlere bu konuda her aşamada yardımcı olabiliriz. Öncelikle Moldovca yeminli tercüme bürosu olarak yeminli çeviriyi açıklayalım. Sizden bize evrak eya dosyalar ulaştı bunlar ister Moldovaca Türkçe veya Türkçe Moldovca yönüne çeviri talebiniz oldu. Bu evrakları çeviren bünyemizdeki noter yeminli çevirmenimiz sonrasında yaptığı tercümeyi imzalar. Ardından ofisin kaşelerinin kağıta eklenmesi ile yeminli çeviri ortaya çıkmış olur. Tercüme büromuz bu dilde yeminli tercüme desteği verirken bir çok alanda da sizlere çeviri hizmeit sunamktadır. Bir kaç örnek vermek gerekirse;

 • Ticari
 • Teknik
 • Tıp
 • Akademik
 • Makale
 • Sözleşme
 • Şartname vb. bir çok alanda firmamızdan çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Moldovca Noter Onaylı Tercüme

Moldovca veya Moldovaca dilinde sizden gelen taleplere göre yeminli tercüme sonrası noter onaylı çeviri de tarafımızca yapılmaktadır. Moldovca noter onaylı tercüme için şu aşamalara ihtiyaç vardır.

 1. Evrak tercüme edilir.
 2. Kontrole alınır.
 3. Editör son kez bakar.
 4. Kaşe işlemleri ve tercüman imzalar
 5. Noterden fiyat alınır.
 6. Müşteriye ücret bilgisi verilir ve ödeme sonrası noter onayı alınır. Tüm bu işlemler için noterde tercüme onay fiyatlandırması şöyle yapılır.
 • Sayfa başı
 • Kelime sayısı
 • Satır sayısına bakılara noter onay için ücret alır.

Moldova Cumhuriyeti İçin Apostil

Eğer bir evrakı yurt dışında kullanacaksanız apostil almanız gerekir. Tercüme ve noter sonrası apostil işlemi için ofisimizden destek alabilirsiniz. Apostil için kaymakamlık ve valiliklerden onay alınmaktadır. Eğer yurt dışından bir evrak getirecekseniz "bekarlık kağıdı" ve doğum belgesi" gibi bu evraklarında Moldova'dan apostilli gelmesi gerekir. Apostil olmayan özellikle bu iki evrak konusunda ülkemizde işlem yapılamaz.

Moldova İçin Konsolosluk Onayları

Gelelim konsolosluk onaylarına; burada 3 aşamalı onaydan sonra Moldovca onay almak için konsolosluktan randevu alınır. Ardından bu randevu günü gidilerek belgeler verilir ve onay alınır. Konsoloslukta ücretlendirme sayfa başı olarak yapılmaktadır. Konsolosluk onayı ücretlidir. Ayrıca konsolosluk bireysel başvuruları kabul eder. Yada vekalet vermeniz gerekir.

Moldovaca Tercüman

Moldova dilinde bir diğer hizmetimiz sözlü yani ardıl alanda verdiğimiz çeviri hizmetidir. Tercümanlarımız noterli, adli yeminli kişilerden oluşmaktadır. İster resmi kurumlarda isterseniz özel toplantılarınızda Moldovca dilinde bizden çevirmen talep edebilirsiniz. Çevirmen ücretleri ve çalışma koşulları için "sözlü tercüme" sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.

Moldovca Online Tercüme Ücretleri

Bu dilde firmamız sizlere evraklarınıza sitemiz üzerinden 30 saniyede çeviri desteği ve ücret bilgisi vermektedir. Sistemimize evraklarınızı gönderdiğinizde hemen karşınıza çıkan formu doldurarak çeviri ücreti alabilir sonrasında EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Online Moldovaca tercüme sizi bekliyor.

Moldova Cumhuriyeti’nin resmi dilinde yani Moldovca tercümede yeminli çevirmen ekibimizle uygun ücretli, kaliteli, istenen onaylarda çeviri hizmeti Avrupa ve Anadolu yakasındaki ofislerimizde sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Moldovaca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.