Norveççe Tercüme

Norveççe tercüme kuzey dilleri arasında ticari ve turistik olarak en çok aranan diller arasında yer alır. Bu dil ülkemizde son dönemde yükselen özellikle eğitim alanındaki bu ülkenin başarısı sonrası gençlerimizin ilgisinin artması ile çeviri faliyetleri de Türkçe Norveççe ve Norveççe Türkçe yönünde fazlalaşmıştır. Bunun yanında Özellikle üniveriste evrak çeviri alanında diploma ve transkript gibi evrakların çevirilerinde de İngilizce Norveççe arasında tercüme deneyimi fazlalaşmıştır.

Norveççe Yeminli Tercüme

Norveççe dilinde alan tercümesi olarak bir çok konuda uzman ekibimizle hizmet sağlamaktayız. Yeminli çeviri denildiğinde çevirilen evrakın tercüman ve yeminli tercüman bürosu kaşesi ile müşteriye teslimine bu ismi veriyoruz.

 1. Pasaport
 2. Medikal
 3. Evrak
 4. Belge
 5. Sözleşme
 6. Tıp
 7. Akademik
 8. Eğitim gibi alanlarda uzman Norvveççe ve deneyimli tercümanlarla hizmet vermekteyiz.

Norveç Dilinde Noter Tasdiki

Çeviri de ikinci onay noterdir. Evraklarınız için noter onayı istendiğinde ofisimizden destek alabilirsiniz. Genelde şu evraklara noter istenir.

 • Diploma
 • Transkript
 • Ehliyet
 • Kimlik
 • Sabıka kaydı
 • Nüfus Kayıt belgesi
 • İkametgah
 • Vize evrakları
 • Pasaport
 • Şirket evrakları (sicil gazete, vergi levha, imza sirküsü) bu ve benzeri şahıs ve firma evraklarına noter tasdiki istenir ve bu hizmetler tarafımızca sağlanır. Norveççe çeviride noter için bizimle ister sitemizden ister mail yolu ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Norveç Ülkesine Tercüme Evrakı İçin Apostil

Norveç'te kullanacağınız evraklar için apostil almanız gerekir. Ancak Türkçe bir evraka apostil alsanızda bu ülke için geçerli olmayacaktır. Peki yapılması gereken nedir. Tercüme ve sonrasında noter ardından apostil alınmasıdır. Bu şekilde hazırlanan evrakları bu ülkede istediğiniz kurumda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Apostil için kaymakamlıklar yetkilidir. Ofis olarak tüm bu işlemleri adınıza yapmaktayız.

Norveç Konsolosluğu Onayı

Tercümede bazen kurumlar konsolosluk oanyı talep edebilirler. Bu aşamada da firmamız sizlere hizmet vermektedir. Bu noktada çeviri ve diğer danışmanlık hizmetleri için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Norveççe Yeminli Tercüman

Bu dil ülkemizde çok yaygın oladığından tercüman noktasında sıkıntı yaşanmaktadır. Ama ofisimiz ülkemizin önde gelen kurumlarından biri olduğundan sizlere gerek resmi gerek profesyonel toplantılarınızda tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Çevirmen talepleriniz için iletişime geçebilir bu konuda ayrıntılı bilgi için sitemizde "sözlü tercüme" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Norveççe Online Çeviri Ücretleri

Tercüme bürosu olarak sizlere 24 saat hizmet verebilmek için online çeviri sistemimizi sizlerin hizmetine sunduk. Sitemize girdiğinizde istediğiniz dilde oline olarak çeviriyi istediğiniz saatte alabilirsiniz. Evrak yükleyip veya metin girerek kredi kartı, eft ve havale ödeme yöntemlerinden birini seçerek tercümeyi başlatabilirsiniz. Aynı zamanda online çeviri alanında firmamız sizlere bu sistem sayesinde dilediğiniz çeviri onayı hizmeti imkanı da sunmaktadır.

Norveççe İngilizce Çeviri

Ülkemizde en fazla talebi olan dil çiftlerinden biri de Norveççe İngilizce veya tersi ile İngilizce Norveççe alanıdır. Bu konuda firmamız sizlere istediğiniz alanda uygun ücretlerle çeviri desteği sunmaktadır. Yeminli tercümanlarımız ile çapraz çeviri hizmeti sizi bekliyor.

Norveççe çeviri alanında uygun ücret ile yeminli, noterli ve apostilli tercüme hizmetini 24 saat sitemizden online veya mail yolu ile alabileceğiniz İstanbul merkezli tek platformdasınız.
www.imgetercume.com
Norveççe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.