Ölüm Belgesi Tercüme

Ölüm belgesi veya vefat belgesi tercümesi; bir kişinin hayatını kaybetmesinin ardından kişinin ölüm nedenini duyuran resmi belgeye ölüm belgesi denir. Ölüm belgesine formul C'de denmektedir. Ofis olarak yüzlerce tercüme hizmetimizden biri de ölüm belgesi çevirisidir. Ölüm belgesi genel olarak defin işlemleri veya kişinin vasiyetine itiraz gibi durumlarda kullanılır. Firma olarak ölüm belge tercümelerinde uzman tercüman kadromuzla yanınızdayız.

Ölüm Belgesi Tercüme Hizmetimiz

Ölüm belgesi tercümelerine genelde yurt dışında gerçekleşen vefatların ülke değiştirmesi veya ölen kişilerin yabancı olması durumunda kendi ülke makamlarına tercüme gereksinimi olan durumlarda ihtiyaç duyulur. Ölüm belgesi tercümesi ile kişiye ait tüm mal vb. durumların devri resmi daire işlemleri yapılır. Ayrıca bu evraklar genel olarak yeminli tercüman imzalı veya noter onaylı olarak istenir. Ancak örnek vermek gerekirse İstanbul'da vefat eden bir Kuveyt veya Fransa vatandaşının ölümü sonrası Türkiye'de hastaneden aldığı ölüm evrakı Türkçe olacaktır. Sonrasında bu evrak kendi ülke diline tercüme edilir. Ardından noter ve Türkiye'de üst makam onayı olan kaymakamlık yada valiliklerden onaylatılarak kendi ülkesine gönderilir. Bu evraklarla kişinin yakınları tüm resmi işlemleri halledebilir.

Ölüm Belgesi Çevirisi

 1. Türkçe İngilizce Ölüm Belgesi Tercümesi
 2. İngilizce Türkçe Ölüm Belgesi Çevirisi
 3. Türkçe Rusça Ölüm Belgesi Tercümesi
 4. Rusça Türkçe Ölüm Belgesi Çevirisi
 5. Türkçe Almanca Ölüm Belgesi Tercümesi
 6. Almanca Türkçe Ölüm Belgesi Çevirisi
 7. Türkçe Fransızca Ölüm Belgesi Tercümesi
 8. Fransızca Türkçe Ölüm Belgesi Çevirisi
 9. Türkçe İtalyanca Ölüm Belgesi Tercümesi
 10. Türkçe Arapça Ölüm Belgesi Çevirisi
 11. Türkçe İspanyolca Ölüm Belgesi Tercümesi
 12. Türkçe Azerice Ölüm Belgesi Çevirisi

gibi 120 dilde uzman kadromuzla çeviri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yukarıda yazan dillere çeviri desteği veren ofisimiz online tercüme ağı ile de sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Online tercüme ağımıza evrakı yükleyerek ücret bilgisi alarak tercümenizi yaptırabilirsiniz.

Ölüm belgesi çevirisi veya diğer adı ile vefat belgesi tercümesinde tüm dillere yeminli ve noter onaylı tercüme desteği bizden.
www.imgetercume.com
Ölüm Belgesi Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.