Özbekçe Tercüme

Özbekçe dili Türk dil dünyası içinde özümlenmiş bir dildir. Dil olarak Türkçemiz ile özdeş yanları olsa da zamanla hem bizim dilimizin farklılaşması hem Özbekçe'nin gelişim süreci iki dili bir hayli farklılaştırmıştır. Özbekçe tercüme alanında ata topraklarımız ile olan bağlantılarımız kuvvetlendikçe çeviri istekleri de bir hayli fazlalaşmaktadır. Bu bakımdan bizlere bu dilde talepler geldiğinde yeminli çevirmen imzalı, noter onaylı ve apostilli olarak hizmet sunmaktayız.

Özbekçe Yeminli Tercüme

Özbekçe çeviri için tercüme ihtiyacı doğduğunda ofisimizden bu dilde hizmet almanız mümkün. Zira Özbekçe dilinde istenen onayların başında gelen yeminli çevirmen imzalı çeviri ofisimizce verilmektedir. Bir çok konuda yeminli hizmet veren ofisimiz belge veya döküman fark etmeksizin sizlerin yanında yer alır.

  1. Sözleşme
  2. Pasaport
  3. Her türlü resmi evrak
  4. Kimlik
  5. Web sitesi
  6. Diploma vb. bir çok konuda size bu alanda hizmet vermekteyiz.

Özbekçe Noter Onaylı Çeviri

Özbekçe dilinde diğer hizmetimiz evraklarınıza noter tasdiki yaptırmamızdır. Bu alanda da sizlere destek olarak yeminli tercümanlarımız vasıtası ile noter onayında sizlere hizmet sağlamaktayız. Belgelerin noterli olup olmama durumu tamamen firmaların veya evraklarınızı vereceğiniz kurumların isteklerine göre belirlenir. Bu bakımdan evrağınıza istenen onayı öğrendikten sonra ofisimizden destek alabilirsiniz.

Özbekistan'a Apostil ve Konsolosluk Onayı

Özbekistan için apostil iki şekilde olur. Birincisi eğer Özbek vatandaşı iseniz Türkiye'de evlilik yapacaksanız bekarlık kağıdınızı aldıktan sonra apostil almanız gerekir aslına. Bunun dışında yine doğum belgenize apostil almak zorundasınız. Özbek vatandaşı olarak burada nüfusa kayıt veya evlilik gerçekleştirecekseniz ya Özbek ülkesinden bu evrakları apostilli almanız gerekir veya Türkiye'deki Özbek Konsoloslu'ğundan onay almanız gerekir. Bu onayların ardından Türkiye'de tercüme ve noter yaparak istediğiniz kurumda (Göç idaresi-nüfus-evlendirme dairesi) gibi yerlerde işlem yapabilirsiniz. Eğer evrakın aslı Türkçe ise o zaman burada tercüme noter ve ardından Özbek ülkesine apostil alarak evrakı bu kez bu ülkede kullanabilirsiniz.

İngilizce Özbekçe Tercüme

Özbekçe dilinde firmamızdan alabileceğiniz diğer hizmet ise bu dilde çapraz çeviri dediğimiz İngilizce Özbekçe, Rusça Özbekçe gibi çeviri hizmeti almanız olacaktır. Çapraz tercüme isteklerinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Özbekçe Tercüme Ücretini 30 Saniyede Öğrenin

Bu dilde tercümeye ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Bu bakımdan mesai saati olmadan 24 saat sitemize girerek evrak yükleyerek tercüme işlemi yapabilirsiniz. Evrak yüklediğinizde tercüme tutarı, noter ücreti, apostil ve kargo gibi hizmetleri sizlere vermekteyiz. Teklif alma süreniz sitemize girdiğinizde sadece 30 saniye sürmektedir. Bunun yanında EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeyerek çeviriyi hızlıca başlatmış olursunuz.

Özbekçe Tercüman

Ofis olarak sizlere ayrıca noter, tapu, hastane, sağlık kurulu, adliye, davalar veya özel toplantılarınıza Özbekçe tercüman desteği vermekteyiz. Tercüman görevlendirmesi için en az 1 gün öncesinde bağlantıya geçerek rezervasyon yapmanız gereklidir.

Özbekçe çeviri ihtiyaçlarınız mail, whatsapp, telefon veya sitemizden online olarak hızlıca teklif alabilir teklif sonrası yeminli tercüman imzalı, noter onaylı ve apostilli olarak dilediğiniz şekilde çeviri desteği alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Özbekçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.