Paraphrasing Tercüme

Öncelikle sizlere yıllara dayanan akademik deneyimimizle paraphrasing konusunda bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Paraphrasing kelimesi şu anlama kelir. Bir kişinin sözünü anlamı aynı kalarak değiştirmek veya alıntılamak demektir. Yani bu durumda paraphrasing tercüme dediğimizde aslında çeviriden ziyade kaynak ve hedef metin arasında mekik dokunan bir çalışma desek yanlış yapmış olmayız. Tercüme büromuz, Türkiye’nin en kapsamlı çeviri bürosu olması ve bir çok üniversite ve kuruma bu hizmeti vermesi ile tanınan aynı zamanda dünyadaki iş ortakları ile en iyi sonuca ulaşan bilgi ve birikimi ile sizlerin yanında olan bir ofisiz.

Paraphrasing Tercüme Ücreti

Paraphrasing gerçekten zor ve emek isteyen bir iştir. Ciddi bir birikimin ortaya çıktığı bu çalışmalarda çeviri büromuz olabildiğince uygun fiyatlardan sizlere destek olmaktadır. Paraphrasing konusunda ayrıntılı bilgi için ofisimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca online sistemimizden destek alarak bizlerden çeviri desteği satın alabilirsiniz.

Paraphrasing’e Neden İhtiyaç Duyulur?

Paraphrase aslında yazının ve metnin editör kontrolü ile sağlam bir dil ve imla yapısına sahip olması halidir. Paraphrasing işlemini yapacak kişi metnin kaynak ve hedef dillerine hakim ciddi bir dil yazım ve imla bilgisine sahip olmalıdır.

Paraphrase Hizmet Dillerimiz

Yabancı dillerde paraphrase yaptırmak isteyenlere

 1. İngilizce
 2. Almanca
 3. Arapça
 4. Rusça
 5. Yunanca
 6. Bulgarca
 7. Romence
 8. Portekizce
 9. İspanyolca
 10. Fransızca
 11. Farsça
 12. Azerice
 13. Rusça
 14. Gürcüce
 15. Ukraynaca

başta olmak üzere bir çok dilde paraphrasing hizmetini İmge Tercümeden alabilirsiniz.

Paraphrasing çeviri hizmeti için ofisimizden bir çok dilde teklif alabilirsiniz. 10 yıllık deneyimli editör ve çevirmen kadromuzla paraphrasing desteği bizden.
www.imgetercume.com
Paraphrasing Tercüme /
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.