Patent Tercüme

Önce patentin kelime anlamını açıklayalım. Patent: Bir ürünün sahibinin o ürün üzerinde üretme, satma, kullanma ve ithal etme hakkıdır. Patent ile o buluşun sahibi her türlü yasal haklara kavuşmuş olur. Patent, bu kadar önemli bir konu olunca tabi ki patent tercümesi de önem kazanmıştır. 10 yılı aşkın deneyimle ofisimiz hızlı ve kaliteli uygun fiyatlarla 160 dilde patent çevirisi yapmaktadır.

Patent Çeviri Alanları

Makinalar
Eletrik
Eloktronik ürünler
Medikal malzemeler
Endüstri ürünleri
Eczacılık faaliyetleri

vb. bir çok konuda uzman kadromuzla sizlerin yanındayız. Patentlerde deneyim geçmiş kullanımlara hakim olmak yani işin mutfağında olmak çeviri alanında çok önemlidir.

Patent Tercüme Örnekleri

Patent Belgesi Çevirisi
Patent Sertifikası Çevirisi
ISO Belgeleri Çevirisi
Patent Tarifnameleri Çevirisi
CE Belgeleri
Tasarım Tescil Belgesi Çevirisi
Kalite Sistem Belgesi Çevirisi
Patent başvuru Belgesi Çevirisi
Patent Başvuru Tüm Belgeler Çevirileri
Marka Tescil Belgesi Çevirisi

gibi bir çok konuda kalitemizi deneyin.

Online Patent Çeviri Hizmeti

Patent çevirileri Türkiye'de özellikle Türkçe İngilizce yönü ile İngilizce'den Türkçe tarafına yapılmaktadır. Ancak patent işlemlerinde genellikle hızlı ve planlı bir çevir şarttır. Bundan ötürü gelişen teknoloji ve çeviri ihtiyaçlarını göz önüne alan tercüme büromuz saat onlien patent çeviri hizmetine geçmiştir. Sitemize girerek çeviri istediğiniz dil çiftini seçerek hızlı bir şekilde tercüme isteğinizi karşılayabilirsiniz. Patent çevirilerinde Eft, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak çevirinizi başlatabilirsiniz.

Patent Çevirilerinde Yeminli Tercüme Şart Mıdır?

Patent çevirilerinde genelde bu alanda hizmet veren firmalar veya hukuk büroları çeviriler tamamlandıktan sonra bazı patent başvuru işlemleri noktasında yapılan çevirilerin yeminli tercüme olması istenir. Yeminli patent çevirilerinde ofisimiz sizlere 16 dilde birinci sınıf çeviri hizmeti vermektedir. İstanbulun iki yakasında da hizmet veren büromuz bu alanda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Patent tercümesine mi ihtiyacınız var İngilizce Türkçe veya Türkçe İngilizce başta olmak üzere 16 dilde tüm patent alanlarında çeviri hizmeti. Online olarak 24 saat hizmet alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Patent Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.