Sağlık Raporu Tercüme

Sağlık Kurulu Raporu Ülkemizde hemen hemen her kurum başvurusunda istenen bir evraktır. Sağlık Raporu; yurtdışı çıkış izni yani gidilecek ülke için vize başvurusu yapılırken, göçmenlik başvuruları sırasında ve evlilik işlemleri sırasında da istenir. Tercüme bürosu olarak sağlık raporlarının tercümelerinde uzman çevirmenlerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 1. Almanca
 2. Arapça
 3. Rusça
 4. İngilizce
 5. İtalyanca
 6. Farsça ofisimiz örnekte verdiğimiz diller haricinde sizlere 120 dilde sağlık kurulu raporu çevirisi hizmeti sunmaktadır. Sağlık kurulu raporu bir kişinin mevcut durumunun net olarak ortaya dökmek amaçlı kurum veya firmalarca istenir. Örnek vermek gerekirse kalp ameliyatlı veya kalp hastalığı teşhisi bulunan birinin şöförlük yapması gerçekten sıkıntılın bir durumdur. Zira kalp krizleri riski en fazla olan grupta yer alan kalp sorunu yaşayan birinin araç kullanması o araçtakilerin hepsinin de hayatının tehlikeye sokulması anlamına gelmektedir. Bu bakımdan sağlık kurulu raporları ve bu evrakların tercümeleri uzmanlarca yapılıp ilgili makamlara teslim edilimelidir.

Hastane Raporu Çevirisi

Bunun dışında bir başka rapor türü de Hastane raporudur. Burada ise ise bir kişiye bir sorumluluk verilirken zihinsel ve bedensel yeterlilik durumu için istenir. Bu genelde satış işlemleri esnasında yaşlı veya derdini tam anlatmakta zorlananlar için noterin istediği bir rapordur. Tercüme ofisimiz bu alanda da 120 dilde yeminli rapor tercümeleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

 • Türkçe İngilizce hastane raporu tercümesi
 • İngilizce Türkçe hastane raporu çevirisi
 • Türkçe Almanca hastane raporu tercümesi
 • Almanca Türkçe hastane raporu çevirisi
 • Türkçe Fransızca hastane raporu tercümesi
 • Türkçe İtalyanca hastane raporu çevirisi
 • Türkçe Arapça hastane raporu tercümesi
 • Türkçe Çince hastane raporu tercümesi

Hastaneye Tercüman

Ülkemiz sağlık sektöründeki büyük gelişmelerle birlikte yabancı hasta akışında da büyük mesafe almıştır. Yabancı hastalarla doktorların, hemşirelerin ve hastane görevlerinin iletişimini sağlamak için hastanelere tercüman isteği artmıştır. Özellikle Arap ve Balkan ülkelerinden yoğun hasta akışı bu sektörüde belli bir noktaya getirdi. Ofisimiz 60 dilde hastanelerimize tercüman desteği sağlıyoruz.

 1. İngilizce hastaneye tercüman
 2. Almanca hastaneye tercüman
 3. Arapça hastaneye tercüman
 4. Rusça hastaneye çevirmen
 5. Fransızca hastaneye çevirmen
 6. Bulgarca hastaneye çevirmen
 7. Japonca hastaneye tercüman
 8. Çince hastaneye tercüman
 9. Romence hastaneye çevirmen
 10. Yunanca hastaneye tercüman

vb dillerde hizmete devam ediyoruz. Tibbi tercüme alanında tüm soru ve görüşleriniz için ofisimizden hizmet almak istediğinizde dilerseniz whatsapp dilerseniz skype veya mail yada online chat hizmetimizden faydalanabiirsiniz.

Kredi Kartı İle Rapor Tercümesi Ödeme

Sağlık kurulu raporu tercümeleri için ister sitemize girin online satış bölümünden evrakı yükleyin dilediğiniz dile tercüme hizmeti satın alın. Hedef ve kaynak dil seçimi ile EFT, Havale veya Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sağlık raporu tercümelerinde eğer yurt dışına verecekseniz yeminli tercüman imzalı veya noter onaylı gibi hizmetleri de ofisimizden alabilirsiniz.

Sağlık raporu tercümelerinde firma olarak yeminli tercümanlarla sizlerin yanındayız. Sağlık kurulu raporu tercümelerinde yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı çeviri hizmetini bizlerden talep edebilirsiniz.
www.imgetercume.com
Sağlık Raporu Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.