Sigorta Ve Poliçe Tercüme

Sigorta sektörü son yıllarda ülkemizde inanılmaz bir ekonominin merkezi haline geldi. Bir çok alanda artık vatandaşlar kendilerini sigorta yaptırmaya ve bu sigortalar ile hem sağlıklarını hem mallarını koruma altına alma gibi çabalar içine girdi. Sigortacılık sektörü bu alanda büyümeye devam ederken kesilen sigorta poliçelerinin zaman zaman tercümeleri de ihtiyaç olabilmektedir. Tercüme büromuz bu alanda Sigortacılık tercümesi veya sigorta poliçesi çevirisi ihtiyaçlarınız için ofisimiz yanınızda.

Sigorta Poliçe Çevirileri

 1. Sigortacılık tercümelerinde
 2. Konut sigorta çevirisi
 3. Deprem sigortası tercümesi
 4. Araç sigortası
 5. Poliçe tercümesi
 6. Araba sigorta poliçe çevirisi
 7. Kasko tercümesi
 8. Zorunlu trafik sigortası çevirisi
 9. Zorunlu hayat sigortası tercümesi
 10. Sağlık sigortası çevirisi
 11. Uluslar arası sigorta poliçeleri tercümesi
 12. Noter yeminli sigorta belgeleri tercümeleri
 13. Zeyilname tercümeleri

gibi bir çok sigorta hizmetlerinde konularında uzman tercümanlarımızla sizlerleyiz.

Sigorta Poliçelerinde Çeviri Onay Türleri

Sigorta poliçelerinde son dönemde özellikle sağlık sigortası anlamında vize alırken veya yurt dışı seyahatlerde çeviri istenilmektedir. Bu çevirileri takip eden ikinci tercüme türü ise trafik kazaları sonrası özellikle sürücüler yabancı ise sigortadan ödeme alabilmek için yapılan trafik kaza tutanak ve mevcut trafik kaza araç sigortalarının çevirileridir. Bu çeviriler dışında kişiler trafik kaza tazminatı almak veya ölümlü trafik kazası tazminatı gibi durumlarla karşı karşıya kaldıklarında da ellerindeki poliçeleri tercüme ederek ilerlerler. Geleliö sigorta poliçelerinde istenilen onay türleri ve ofisimizin destek olduğu tercüme onaylarını açıklamaya.

 • Yeminli sigorta poliçe çevirisi
 • Noterli sigorta poliçe tercümesi
 • Yurt dışı kullanım için apostil onaylı sigorta çevirisi.

Online Sigorta Poliçe Tercümesi

Özellikle vize ve kazalar sonrası poliçe tercümeleri çok sık ihtiyaç olurken ofisimiz sizlere 24 saat kesintisiz tercüme desteği sunmaktadır. Elinizdeki çeviri için bekleyen evrakı sitemize girerek online olarak dilediğiniz dili ve istediğiniz onay şekilleri kargo isteği veya acil tercüme gibi istekleri belirterek hızlı bir şekilde online olarak çeviri ücretini öğrenebilirsiniz. Siz evinizden çıkmadan tercüme ayağınıza gelir. EFT, Haval ve Kredi kartı ile ödeme yaparak tercümeyi hızlıca başlatabilirsiniz.

Sigorta poliçeleri tercümelerinde sağlık poliçesi, kaza poliçesi vb. tüm poliçelerin çevirilerinde online EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak çeviri desteği sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Sigorta Ve Poliçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.