Şiir Tercüme

Şiir belkide hayatımıza renk katan bazı şeylerden en önde geleni. Ruhumuzu dinlendiren farklı ufuklar açan güzel bir materyal. İmge Tercüme şiir çevirilerinde edebiyat alanında eğitim görmüş ve bu alanda yüksek tahsil almış tercümanlarla hizmetinizde. Edebi çevirilerde tercüme yükünü çeken firmamız şiir çevirilerinde de kaynak dildeki tadı hazzı hedef dile taşıyarak güzel işlere imza atmaya devam ediyor.

Şiir Tercümeleri

Şiir hayatımızın her alanında var. Bu anlamda özellikle edebiyata ilgi duyanlar farklı dillerdeki şiirleri de tercüme ettirerek bu dillerinde hazzına varmak isterler. Özellikle şairlerimizin isimlerinin yurt dışında bilinmesi için şiir tercümelerine hem bireysel hemde kültür bakanlığı nezdinde ciddi bir destek ortaya çıkmıştır. Şiir tercümesi yaparken dikkat ettiğimiz en önemli konu metnin anlamını bozmadan hedef dile çevirmektir. Şiir tercüme veya çeviri ücretleri ise şöyledir.

  • Şiir tercümesi yapılacak metnin kaynak hedef dili
  • İçeriği
  • Karakter sayısı
  • Teslim zamanı
  • Son olarak resmi onay durumlarına göre

şiir tercümesine ücret veririz. Ayrıca online sayfamızdan da direkt olarak tercüme ücretini dosyayı yükleyerek öğrenebilirsiniz. Şiir çevirilerinde yıllara dayanan tecrübemizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şiir'in tadını çok okuyan bilir. Tercümesini ise o kültürü en iyi tanıyan yapar. Şiir çevirisinde doğru adrestesiniz. Şiir tercümesi için EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak online sistemimiz üzerinden hizmet alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Şiir Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.