Şirket Tüzüğü Tercüme

Öncelikle tüzük kelimesini açıklayarak konuyu anlaşılır hale getirebiliriz. Tüzük: Yasalarca belirlenen işlerin akışın nasıl yapılacağını gösteren yazılı belgelerdir. İşin içine yasalar girince tercüme bir o kadar daha zorlu olur. Tercüme bürosu olarak bizde hukuki uzman kadromuzla şirket tüzük tercümelerinde yanınızdayız. Bu tür tercümeler kontrollü şekilde yapılarak en ince ayrıntısına bakılarak müşteriye teslim edilmelidir. Zira tercümede yapılacak küçük bir hata telafisi zor durumlara yol açabilir. Bizi tercih edin sıkıntı yaşamayın.

Şirket Tüzüğü Çevirisine Şu Firmalar İhtiyaç Duyar

Şirketler ülkemizde şu isimler altında adlandırılır.

 • Anonim şirket (A.Ş.)
 • Limited şirket (Ltd. Şti.)
 • Komandit şirket.
 • Kollektif şirket.
 • Kooperatif şirket. Şirket tüzükleri bu bahsi geçen firmalar ve uzantıları için hazırlanırlar. Şirket tüzükleri özellikle yurt içinde kurulan firmaların yurt dışı bağlantılı şirketlerle ortalık yada iş birliği yapma durumları ile yurt dışında ihale süreçleri olan firmalardan şirket tüzüklerinin tercümesi talep edilir. Bu tercüme ile karşı taraf muhatabını daha iyi tanır. Şirket tüzük çevirileri firmaların taleplerine göre istenilen dilde yeminli, noterli ve yurt dışı kullanımı için apostilli şekilde firmamızca hazırlanmaktadır. Online tercüme içinde firmamızdan hızlıca çeviri hizmeti alabilirsiniz. EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak hızlı bir şekilde evinizden ofisinizden çıkmadan çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Şirket Tüzüğü Tercümesi

 1. İngilizce Şirket Tüzüğü Çevirisi
 2. Almanca Şirket Tüzüğü Çevirisi
 3. Türkçe İngilizce Şirket Tüzüğü Tercümesi
 4. Almanca Türkçe Şirket Tüzüğü Tercümesi
 5. Arapça Şirket Tüzüğü Çevirisi
 6. Fransızca Şirket Tüzüğü Çevirisi
 7. Türkçe Arapça Şirket Tüzüğü Tercümesi
 8. Türkçe Fransızca Şirket Tüzüğü Tercümesi
 9. İtalyanca Şirket Tüzüğü Çevirisi
 10. İspanyolca Şirket Tüzüğü Çevirisi
 11. Çince Şirket Tüzüğü Çevirisi
 12. Japonca Şirket Tüzüğü Çevirisi

gibi 120 dilde sizlere tercüme hizmeti sunuyoruz.

Hangi şirket olursa olsun firma veya şirket tüzüğü tercümelerinde ofisimizden yeminli tercüman onaylı çeviri desteği alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Şirket Tüzüğü Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.