Online Sipariş Oluştur →

Sırpça tercüme için doğru adrestesiniz. Anadili Sırpça olan tercümanlarla tercüme hizmeti. Noter yeminli tercüme bürosu olarak siz müşterilerimizin yanında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sırpça tercüme alanında çeviri ofisi olarak bir çok uzmanlık dalında sizlerin yanındayız.

 1. Teknik
 2. Ticari
 3. Simultane
 4. Sözlü
 5. Medikal
 6. Hukuk
 7. Ekonomi
 8. Belge
 9. Resmi evraklar
 10. Sözleşmeler

vb. bir çok alanda tercüme büromuzdan çeviri hizmeti satın alabilirsiniz.

Sırpça Çapraz Tercüme

(120 dil ve lehçe) Sırpça’dan Türkçe’ye veya Türkçe’den Sırpça’ya olan dillerin dışındaki tercümeler çapraz tercüme olarak adlandırılır. Ör: Sırpça – Arapça, Sırpça - Almanca, Sırpça - İngilizce, Sırpça - Fransızca, Sırpça – Rusça, Sırpça - Yunanca, Sırpça - Bulgarca vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Sırpça Ardıl (Sözlü) Tercüme

 • İş toplantıları tercümesi
 • Özel görüşmelerde birebir tercüme
 • Yabancı konuk ağırlama
 • Refakat tercümesi
 • İş takibinde
 • Şirketlere danışmalık
 • Telefon görüşmeleri tercümesi

vb. konularda Sırpça’daen az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Büromuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Şirket indirimlerinden yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz.

Sırpça Simultane Tercüme

İstanbul ve Türkiye genelinde Simultane hizmeti vermekten ve siz müşterilerinin yanında olmaktan son derece mutluluk duymaktadır. Simultane tercüme (Eş zamanlı tercüme) konuşmacının söylediklerini anında dinleyicilere hedef dile tercüme ederek aktarmaktır. Ofisimiz tarafından sağlanan Simultane tercüman, gerekli teknik ekipmanlarla birlikte bu işlemi bir kabin içinde program dahilinde gerçekleştirir. Simultane Tercüme’de yüzlerce referansımızla oluşturduğumuz güvenle yolumuza devam ediyoruz.

Simultane Teknik Destek ve Ekipman

Sırpça’da konusuna hakim en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Simultane’de bünyemizde bulunan ekipmanlarla gücümüze güç katmaya devem ediyoruz. Simultane için gerekli

 • Simultane Sistem
 • Kulaklık
 • Ses Sistem
 • Kabin
 • El Telsiz
 • Yaka Telsiz
 • Kürsü
 • Dvdplayer+arşiv
 • Nevigator
 • Teknisyen

hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sırpça Yeminli Tercüme

Yurtdışı ilişkilerinin güçlenmesi ve özellikle ticari anlamda ilerlemek için yabancı şirketlerle ve onların temsilcileri ile doğru bir iletişim kurmanız önem taşımaktadır. Bu iletişimi sağlayabilmek adına Sırpça tercüme gibi uzmanlık gerektiren konularda tercüme bürolarından destek almanız önem taşır. Üstelik yapacağınız işlerde size destek olacak kişilerin yeminli tercüman olarak hizmet vermesi güvenilir olması açısından önem taşımaktadır. Katıldığınız iş toplantıları, iş yemekleri, seminerler gibi yabancı kişilerin ve firmaların konuşmalarını anlamanız ve sizin de buna cevap vermeniz gereken durumlarda günlük konuşmalar hakkında bilgi sahibi olmanız yeterli gelmeyecektir. Sizin ya da çalışanınızın bildiği günlük Sırpça iş ilişkilerinizi güçlendirmeye ve sizi iş alanınızla ilgili ilerletmeye yeterli gelmeyecektir.

Söz konusu konuşma dili olduğunda bile “Sırpça biliyorum” diyen pek çok kişinin bilmediği kelimeler için sözlüğe ya da başka kaynaklara başvurması söz konusu olabilmektedir. Ancak söz konusu iş ilişkileri olduğunda ve özellikle yüz yüze görüşmeler olduğunda “durun bir sözlüğe ya da internete bakayım” gibi bir şansınız olmayacaktır. Bu sebeple Sırpça Tercüme hizmeti alacağınız deneyimli ve profesyonel kişilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin söylediklerini size aktaran ve sizin söylediklerinizi de aynı şekilde müşterilerinize aktarabilecek olan kişilerden yardım almanız önemlidir. Metin tercümesi, makale tercümesi, Pasaport tercümesi gibi pek çok farklı alanda yazılı çeviri hizmeti alabileceğiniz tercüme büroları bu konuda size gerekli desteği verebilecektir. Üstelik yeminli tercümanların bulunduğu ve işinin ehli olan kişilerden oluşan editör, çevirmen gibi uzmanların aralarında bulunduğu tercüme ekipleri sayesinde apostilli resmi belge alma konusunda sıkıntı yaşamanız da söz konusu olmayacaktır.

Her ne kadar pek çok otel size tercüme hizmeti verebilecek kişilere sahip olduklarını söyleyebiliyor olsa da sadece Sırpça biliyor olmak Sırpça Tercüme yapabilecek kapasiteye sahip olunduğu anlamına gelmemektedir. Bunun yanı sıra işinizle ilgili gerekli bilgilere sahip olan ve sadece normal görüşmelerinizde değil iş görüşmelerinizde de size destek olabilecek yetkinliğe sahip kişilerden destek almanız önemlidir. Üstelik bu hizmeti güvenilir kişilerden almanız bakımından tercüme büroları size daha yüksek kalitede hizmet sunabilmektedir.Öğrenciler ve öğretim üyeleri özel indirimi tabidir. Şirketlere kampanyalarımız mevcuttur.İmge Tercüme; uzman kadrosu ile müşterilerine hızlı geri dönüşler yaparak zaman konusunda tasarrufu ilke edinmiştir. HIZLI, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET İÇİN SİZLERİDE BEKLİYORUZ.İmge Tercüme Bürosu Fiyatlandırma: Word belgesinde “Gözden Geçir” bölümünü tıkladığımızda “Sözcük sayımı” sekmesinden açılan sayfada Karakter (Boşluksuz) bölümündeki veriler ışığında fiyatlandırma yapılır.Sırpça Çeviri İçin 24 Saat Hizmetinizdeyiz...