Skype Tercüme Sektörüne Giriyor

Daha önce telefon görüşmeleri sağlayan Skype yeni sistemi ile de göz dolduracak. Skype Tercüme ile kullanıcıların konuşmaları eş zamanlı olarak çevirebilecek. Skype Translator, görüşmeler sırasında anlık olarak tercüme yapabilme yeteneğine sahip. Başka bir deyişle Skype kullanan ve farklı dilleri konuşan iki kişi, birbirleriyle rahat bir şekilde anlaşabilecek. Bu teknolojide farklı dillerdeki sesleri algılanacak ve karşı tarafa çeviri yapılmış hali aktarılacak. Skype 40 dille hizmete başlayacak ancak bu diller arasında Türkçe'nin olup olmadığı henüz netlik kazanmadı. Skype müşterileri için yep yeni imkanlar sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi geçmiş dönemde telefon görüşmesi iken şimdi de tercüme sektöründe yardımcı olmaya karar verdi.

Skype Tercüme'de Yeni Ufuklar Açıyor

Skype yenilikler yaparak işleri daha kolay hale getirmeye devam ederken İmge Tercüme olarak bizlerde her alanda müşterilerimize tercüme desteği vermeye devam ediyoruz. Videomuz da da görebileceğiniz gibi simultane tercüme alanında sizlere daha iyi hizmet vermek için son teknolojilerle hizmetinizdeyiz. İmge Tercüme Ofisi her konuda içinde tercüme geçen her alanda sizlerin yanında.

İmge Tercüme Skype İş Birliği

Bizlerde skype'ın bu uğraşına destek olmak amaçlı programı hem işimizde kullanarak hem de program üzerinden müşterilerimiz ile paylaşım yaparak işleri daha hızlı ve pratik hale getirdik. Gelişen iş dünyasında skype'a teşekkür ederek yeniliklerde yanında olmaya devam edeceğiz.

İmge Tercüme Skype Adresimiz

Skype programından bu kadar bahsedip adresimizi vermemek olmazdı. Bizimle iletişime geçmek için imgetercume@hotmail.com adresini skype'ınıza eklemeniz yeterli.

Skype iş dünyasındaki etkinliğini tercüme alanına taşıyarak iki farkı dilde konuşan kişilerin anlaşmaları için tercüme sistemi ile hizmete başladı.
www.imgetercume.com
Skype Tercüme Sektörüne Giriyor/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.