Slovence Tercüme

Slovence Tercüme

Slovence tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli tercüme bürosu olarak siz müşterilerimizin yanında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Ofisimiz; Slovence yeminli tercüme hizmetimizle sektörde her zaman en önde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Slovence Yeminli Tercüme

Slovence tercüme alanında ana dilde tercümanlarla hizmet veren büromuz yeminli tercüman kadrosu ile sizlerin yanında. Belli başlı hizmet başlıklarımız Slovence dilinde şunlardır.

 1. Medikal
 2. Tıp
 3. Hukuk
 4. Finans
 5. Belge
 6. Evrak
 7. Sözleşme

gibi alanlarda uzman ekibimizle sizlere yeminli Slovence çeviri desteği vermekteyiz.

Slovence Çarpraz Tercüme

Slovence’den Türkçe’ye veya Türkçe’den Slovence’ye olan dillerin dışındaki tercümeler çapraz tercüme olarak adlandırılır. Ör: Slovence – Almanca, Slovence - İngilizce, Slovence - Fransızca, Slovence – Rusça, Slovence – Makedonca, Slovence – Hırvatça, Slovence – Boşnakça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Slovence Ardıl (Sözlü) Tercüme

 • İş toplantıları tercümesi
 • Özel görüşmeler
 • Yabancı konuk ağırlama
 • İş takibinde
 • Şirketlere danışmalık
 • Telefon görüşmeleri tercümesi

vb. konularda Slovence konusunda ana dili Slovence olan en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İmge Tercüme Bürosu müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Şirket indirimlerinden yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz.

Slovence Simultane Tercüme

İstanbul ve Türkiye genelinde Simultane hizmeti ve teknik ekipman desteğimizle yanınızdayız. Simultane tercüme (Eş zamanlı tercüme) konuşmacının söylediklerini anında dinleyicilere hedef dile tercüme ederek aktarmaktır. Tarafımızdan sağlanan Simultane tercüman, gerekli teknik ekipmanlarla birlikte bu işlemi bir kabin içinde program dahilinde gerçekleştirir.

Simultane Teknik Destek ve Ekipman

Slovence’de konusuna hakim en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Simultane’de bünyemizde bulunan ekipmanlarla gücümüze güç katmaya devem ediyoruz. Simultane için gerekli “Simultane Sistem, Kulaklık, Ses Sistem, Kabin ,El Telsiz, Yaka Telsiz, Kürsü, dvd player+arşiv , Nevigator, Teknisyen” hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Slovence online tercümenin adresin desiniz. Yeminli, noterl, ve apostilli çeviri.
www.imgetercume.com
Slovence Tercüme/
4 5
İmge Tercüme