Slovence Tercüme

Slovenya Cumhuriyeti ile son dönemde ülke olarak işbirliğimiz olmaya başladı. Bu işbirliği öncelikle okumak için bu ülkeye gidenlerin vasıtası ile oluştu. Erasmus gibi eğitim programları ile başlayan Slovence tercüme süreci bugün çok güzel bir noktaya ulaştı. Öğrencilerin ilgisi ile Slovenya'ya gidenlerin turistik gezileri oradan ülkemize gelişlerle oluşan ticari faaliyetler sonrası ülkemizde bu dil üzerinde çalışmalar yürütülmektedir. Slovence dilinde yaptığımız çeviri çalışmalarında online sitemizden, mail ve telefon üzerinden sizlere her türü onaylı çeviri desteği sağlamaktayız.

Slovence Yeminli Tercüme

Slovence çeviri alanında ana dilde tercümanlarla hizmet veren büromuz yeminli tercüman kadrosu ile sizlerin yanında. Belli başlı hizmet başlıklarımız Slovence dilinde şunlardır.

  1. Medikal
  2. Tıp
  3. Hukuk
  4. Finans
  5. Belge
  6. Evrak
  7. Sözleşme gibi alanlarda uzman ekibimizle sizlere yeminli çeviri desteği vermekteyiz. Yeminli tercüme denilince aynı zamanda bu dilde tercüman bürosu tasdiği anlamıda akıllara geliyor. Yani tercümeyi yapan tercüman ve tercüme bürosu kaşesi ile çevirinin sizlere teslim edilmesine yeminli Slovence çeviri diyoruz.

Slovence Noter Onayı

Slovence dilinde müşterilerimizin bir başka talebi evraklara noter tasdiği alabilmektir. İstanbul'da hizmet veren ofisimiz kadrosundaki yeminli yemin zaptı olan tercümanlar ile size noter aşamasında da destek vermektedir. Evrakların noter onayı ek ücrete tabidir. Bu konuda proje ekibimizden veya "noter onaylı tercüme" sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Slovenya Cumhuriyeti'ne Apostil Almak

Slovenya'da evrak kullanacaksanız yapmanız gereken şey evrakların tercüme ve noter sonrasında kaymakamlıktan apostil alarak evrakları yurt dışında geçerli hale getirmek olacaktır. Eğer bir evrakı Türkiye'de kullanacaksanız özellikle doğum belgesi ve evlilik evrakı ise bu durumda da yurt dışından apostilli olarak gelmesi sonrasında ülkemizde çeviri ve noter olarak kullanılması gerekir. Öğrenci iseniz özellikle eğitim belgelerinizde apostil tasdiği almanızda fayda var.

Slovenya Konsolosluk Onayı

Yurt dışında eğitim veya iş amaçlı çıkışlarda özellikle Erasmus gibi durumlarda diploma vb. evraklara konsolosluk mührü istenir. Bu aşamalarda şirket veya şahıs olarak çeviri noter ve apostil sürecinde evrakların hazırlanış biçimi ve konsolosluk noktasında da ofisimizden destek alabilirsiniz.Konsolosluk onayları ek ücrete tabidir.

Slovence Çarpraz Tercüme

Slovence’den Türkçe’ye veya Türkçe’den Slovence’ye olan dillerin dışındaki tercümeler çapraz tercüme olarak adlandırılır. Ör: Slovence – Almanca, Slovence - İngilizce, Slovence - Fransızca, Slovence – Rusça, Slovence – Makedonca, Slovence – Hırvatça, Slovence – Boşnakça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Slovence Tercüman

Bu dilde tercümanlarımızı şöyle sınıflandırabiliriz.

  1. Noter yeminli Slovence tercüman
  2. Adli yeminli Slovence çevirmen
  3. Anadilde Slovence tercüman bu 3 tercümanımız sizlere ister resmi dairelerde istersenizde özel işlerinizde sözlü tercümanlık veya simultane çevirmenlik gibi alanlarda sizlere hizmet sağlayabilmekteyiz. Bu alanda çevirmen hizmetine ihtiyacınız olduğunda 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Slovence Online Tercüme Ücreti Nasıl Alınır?

Bu dilde hizmet almak istediğinizde ofisimizin size sağladığı imkanlardan faydalanabilirsiniz. Yani sitemize girerek evrak yükleyip veya metin girerek hızlıca teklif alabilirsiniz. Ayrıca teklife istinaden de ödeme sonrası EFT, Havale ve Kredi Kartı ile işleminiz hemen başlar. Ayrıca mail veya telefon üzerinden de teklif alabilirsiniz. 24 saat çeviri desteği veren ofisimiz size tercüme ihtiyacınıza göre her zaman ve saat diliminde destek olacaktır.

Slovence çeviri talepleri iş, genel evrak, erasmus belgeleri veya eğitim içerikli dosyalardan oluşmaktadır. Tüm bu evraklar ve daha fazlası için uygun fiyata kaliteli tercüme sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Slovence Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.