Sunum Tercüme

Ticaretin son dönemdeki en etkili iletişim aracı hatta başka bir tabirle nokta atışı sunumdur. Bir konuda yaptığınız çalışmanın ne kadar etkili olduğunu göstermesi açısından yaygın kullanımı sunum diğer adı ile prezentasyon tercümesinde ofisimiz sizlere online veya mail yolu ile çeviri desteği sunmaktadır. Sunum çevirilerinde bu tarz dosyalara hakim ve deneyimli tercümanlar tarafından çevirileri yapılmalıdır.

Sunum Tercümesi

Sunum tercümelerinde eldeki dosya hangi dile tercüme yapılacaksa ona göre bir plan dahilinde yapılmalıdır. Sunumun çevrileceği dil bozuntuya uğramadan çevirisi yapılmalıdır. Sunumlarda formatlara uygun çeviri hizmeti vermek veya tercüme sonrası sunumun taslağına göre yapılan tercümeleri düzenlemekte bizlerin siz değerli müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimizdendir.

 1. İngilizce Türkçe Sunum Tercümesi
 2. Türkçe İngilizce Sunum Çevirisi
 3. Almanca Türkçe Sunum Tercümesi
 4. Türkçe Almanca Sunum Çevirisi
 5. Arapça Türkçe Sunum Tercümesi
 6. Türkçe Arapça Sunum Çevirisi
 7. Fransızca Türkçe Sunum Tercümesi
 8. Türkçe Fransızca Sunum Çevirisi
 9. İtalyanca Türkçe Sunum Tercümesi
 10. Türkçe İtalyanca Sunum Çevirisi
 11. İspanyolca Türkçe Sunum Tercümesi
 12. Türkçe İspanyolca Sunum Çevirisi
 13. Çince Türkçe Sunum Tercümesi
 14. Türkçe Çince Sunum Çevirisi
 15. Japonca Türkçe Sunum Tercümesi
 16. Türkçe Japonca Sunum Çevirisi
 17. Azerice Türkçe Sunum Tercümesi
 18. Türkçe Azerice Sunum Çevirisi
 19. Portekizce Türkçe Sunum Tercümesi
 20. Türkçe Portekizce Sunum Çevirisi
 21. Kürtçe Türkçe Sunum Tercümesi
 22. Türkçe Kürtçe Sunum Çevirisi

vb. 120 dilde büromuz sunum ve dosya çevirisi hizmeti vermektedir.

Slayt Çevirileri

Sunumlara firmalarımızın bir başka söylemi ise slayt çeviri istekleridir. Hatta bir çok mailde İngilizce slaytın Türkçe tercümesini talep ediyoruz tarzında maillerle sık karşılaşmaktayız. Yani slayt kelimesi sunum gibi çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca büromuzdan bu dillerde online sunum tercüme hizmeti de alabilirsiniz. Sunum dosyanızı sitemize yükleterek hızlı bir şekilde 30 saniyede dilediğiniz dile tercüme ücretini öğrenebilirsiniz. Tercüme ücretini EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek sunumlarınızın çevirisini başlatabilirsiniz. Geleneksel yöntemlerle yani mail veya telefon üzerinden de çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sunum tercümesi veya slayt çevirisi olacak dosyalarınız itina ile ve formatlara sadık kalınarak tarafımızca tercüme edilir.
www.imgetercume.com
Sunum Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.