Tacikçe Tercüme

Tacikistan, orta asyada Türk devletlerinden bir tanesidir. 2000'li yıllardan sonra ülkemizin bu ülke ile olan ticari bağları sonrası bu dile ihtiyaç artmıştır. Bu ülkede her ne kadar Taçikce resmi dil olarak kullanılsa da eğitim dili olarak ayrıca Rusça, Farsça da kullanılmaktadır. Tacikçe tercüme alanında firmamız şahıslara veya kurumlara yeminli Tacikçe tercüman imzalı, noterli ve dilerseniz de apostilli çeviri desteği sunmaktayız.

Tacikçe Yeminli Tercüme

Tacikçe çeviri alanında hizmet veren büromuz akademik tercüme başta olmak üzere noterli tercüme ve belge tercüme türlerinde yoğun olarak çalışmaktadır. Bir çok alanda çeviri desteği veren firmamızla iletişime geçerek Tacikçe ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hangi belge ve evrak olursa olsun yeminli çevirmen imzalı olarakta talep edebilirsiniz.

Tacikçe Noter Onaylı Evrak Çevirisi

Tacikçe tercüme alanında bazı tercümeler noter tasdikli istenir. Bu durumda çeviri büromuza başvurarak noter onaylı tasdikli bu dilde hizmet alabilirsiniz.

Tacikistan'a Apostil ve Konsolosluk Onayları

Tacikistan'da evrak kullanacaksanız tercüme, noter ve apostil almanız gerekir. Yani Türkçe evrakların kaymakamlık ve valiliklerce apostile tabi tutulması ile bu ülkede geçerli hale getirebilirsiniz. Eğer Tacikistan'da Türkiye'ye evrak getirecekseniz;

  1. Doğum belgesi
  2. Bekarlık belgesi
  3. Diploma
  4. Sabıka kaydı gibi evraklarda ise muhakkak Tacik makamlarından apostil alınması veya asıl evraka Türkiye'deki konsolosluklardan onay alınması şarttır. Evraklara eğer konsolosluk onayı istenirse bu durumda çeviri, noter ve apostil sonrası ilgili ülke konsolosluğundan onay alınması gerekir. Özellikle şirket kuruluşlarında konsolosluk onayları talep edilmektedir.

Tacikçe Online Tercüme Fiyatı

Tacik dilinde tercüme fiyatı almak istediğinizde sitemize girerek sadece 30 saniyede teklif alabilirsiniz. Evrak yükle veya metin gir bölümlerine bakarak hızlıca teklif alabilirsiniz. Yine EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak süreci hızlandırabilirsiniz. Ayrıca mail ve telefon yada whatsapp ile de teklif alabilirsiniz. Çeviri işiniz olduğunda bize ulaşın kalite ile tanışın.

Tacikçe Tercüman

Tacik dilinde tercüman istekleri noter, adliye, tapu, sağlık kurulu gibi devlet daireleri veya özel toplantılarınız için tarafımızca karşılanmaktadır. Tercüme isteklerinize yeminli çevirmen ekibimizle hizmet vermekteyiz. Çevirmen istekleriniz için proje ekibimizle bir gün önceden bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Tacikçe çeviri hizmetini İstanbul'da yeminli tercüman imzalı, noterli ve apostilli olarak alabileceğiniz tek adrestesiniz. 24 saat online çeviri hizmeti ve fiyatlandırması için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.imgetercume.com
Tacikçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.