Tayca Tercüme

Tayca dili aslında biraz karmaşık gelse de yazılış veya okunuş bakımından çok kolay öğrenilebilecek dillerden bir tanesidir. Hatta bu dilde birkaç örnek verdiğimizde sizlerde eminiz ki çok şaşıracaksınız. Bu ve benzeri olarka örnekleri çoğaltabiliriz. Ama bakıldığında hem şöyleniş hemde yazılış anlamında hızlıca kavranabilecek bir dildir. Bu dilde tercüme bürosu olarak sizlere yılların deneyimi ile hizmet sağlamaktayız. Tayca yeminli tercüme bürosu olarak yıllardır ana dili Tayca olan konularında uzman tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Anadili Tayca olan tercümanlarla çalışma prensibimiz sayesinde binlerce referansımızla geleceğe daha sağlam adımlar atmaktayız.

Türkçe Tayca Yazılışı Tayca Okunuş
Merhaba Sa wa dee krap Sa va dii krap
Nasılsın? Khun sabai dee mai krap Sabai dee mai
Adın nedir? Khun chue arai Kun çu arayii

Tayca Yeminli Tercüme

Tayca olarak firmamız,

  • Ticari
  • Teknik
  • Hukuki
  • Edebi
  • Makale
  • Sözleşme gibi yüzlerce alanda yeminli tercümanlık desteği sağlamaktadır.

Tayca Noter Onaylı Tercüme

Tayca tercüme bürosu olarak sizlere ayrıca evraklarınız için noter tasdiği noktasında hizmet vermekteyiz. Bu dilde genelde hizmetler pasaport, vekalet, sabıka kaydı, şirket evrakları, diploma, mahkeme talepleri, istinabe vb. gibi alanlarda yoğunluk vardır. Kişi ve şirketler üzerinden bu dil genel anlamda ülkemizde işlem görmektedir.

Tayvan İçin Apostil ve Konsolosluk Süreçleri

Tayca dilinde evrakların özellikle Türkçeden bu dile tercümesi yapıldıktan sonra bir diğer konu bu evraklara apostil alınması durumudur. Tayvan için apostil hizmeti valilikler tarafından verilmektedir. Valiliklerimiz dışında kaymakamlıklar uzak doğu ülkeleri noktasında bu hizmeti vermemektedir. Ayrıca konsolosluk işlemleri içinde ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Tayvanca İngilizce Çeviri

Tayca dilinde ofisimiz çapraz çeviri dediğimiz Tayvanca İngilizce alanında da sizlere destek olmaktadır. İstediğiniz uzmanlık alanında ofisimiz sizlerin destekçisidir. Bu diller arasında çeviri ihtiyaçlarınız için ofisimizden yardım alabilirsiniz.

Online Tayca Çeviri Ücretleri

Çeviri bürosu olarak Tayca'da sizlere 24 saat hizmet vermek için online çeviri ağımızı kurduk. Sitemize girerek dilediğiniz saat ve vakitte evrak yükleyerek tercüme için teklif alabilir EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek tercümeyi başlatabilirsiniz. İnternet üzerinden yeminli çeviri, noter tasdiği, apostil hizmeti ve kargo talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamıza mail veya telefon ile ulaşarak toplantı veya görüşmelerinizde ihtiyaç olması durumunda tercüman talebinde de bulunabilirsiniz. Tayca tercüman hizmeti için 1 gün öncesinde ofisimizle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Tayca çeviride pasaport, vekalet, istinabe yazıları, diploma ve şirket evrakları için online olarak teklif alabilir EFT, Kredi Kartı ve Havale ile ödeme yaparak tercüme hizmetini 24 saat kesintisiz alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Tayca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.