Tekstil Tercüme

Tekstil ülkemizin en önemli iş gücü ve gelir kaynaklarının başında gelmektedir. Tekstil sektörü ile ticaret ağı 100'lerce ülkeye genişlemiş bu büyüme tekstil tercümeye olan ihtiyacı da artırmıştır.Tekstil ve giyim sektöründe olan bir çok firmamız yurt dışı pazarı için tanıtımlar çekmekte, kataloglar hazırlamakta ve bilgilendirme broşürleri ile yeni müşteri bulmak için çalışmalara devam ediyorlar.

Tekstil Ürüleri Tercümesi

Tekstil ürünlerinde ülkemizin dünya çapındaki ünü ve piyasası herkesce malumdur. Ülkemizde üretilen tekstilin her ürününün tercümesi ofisimizce yapılarak değerli firma ve üreticilerimizin yeni pazarlar bulması için elimizden gelen tüm çapa tarafımızca gösterilmektedir. Bir örnek vermek gerekirse özellikle etiket sektöründe öncü olan ülkemiz bu alanda Avrupa'nın büyük pazar sahibidir. Burada firmaların tekstil ürünleri üzerinde kalite iş çıkarmalarının yanında tanıtım yapmaları ve diğer ülkelere tercüme ile ulaşmaları en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Avrupa ülkeleri Türkiye tekstil sektörünün büyük bir pazarıdır. Yüzlerce firmamız Avrupa ile yakın temas halindedir. Tekstil ile ilgili her türlü tercüme ihtiyaçlarınız için konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

  • Dokuma
  • Baskı
  • Örme
  • Moda tasarım

vb. konularda yüzlerce müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tekstil Tercüme Konuları

Deri konfeksiyon
Deri-hazır giyim
Düz örgü (triko)
Ev ve giyim aksesuarları
Giyim üretim
Giyim teknolojisi
Hazır giyim
Moda (giysi) tasarım
Moda resmi
Örme hazır giyim
Triko desen
Trikotaj
Yuvarlak örgü (penye)
Boya-baskı-desen
DokumaIiplik / Iplikçilik
Tekstil boya-apre
Tekstil boya-baskı-desen

gibi konularda çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz.

Tekstil Ürünleri Çevirilerinde Online Hizmet

Türkiye'de ve dünyada ekonomi öyle hızlı akmaktaki artık herşey çok hızlı ve acilinden yapılmak zorundadır. Bu bakımdan ofisimiz sizlere online tercüme hizmeti sekmemiz ile tercüme desteği sunmaktayız. Çeviriye ihtiyacınız olduğunda online sipariş sekmemizden tercüme edilecek evrakı ister sisteme yükleyin ister metni siteme girin kaynak ve hedef dil belirterek ücret bilgisi alın. Çeviriniz ödeme sonrası hemen işleme alınsın.

Tekstil çevirilerinde şirketimiz hem yeni ürünlerin tanıtımı hemde tekstil ürünlerinin çevirilerinde sizlere destek vermektedir. Dilediğiniz dilde tekstil tercümelerinde ofisimizden yardım alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Tekstil Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.