Afganca Tercüme

Afganca tercüme bürosu olarak yılların deneyimi ile yanınızdayız. Afganca; Paştuca, Peştuca veya Pahtuca olarak da bilinen aslında Darice ve Farsça'nın da karışımı olan bir dildir. Eğer Peştuca çeviriye ihtiyacınız varsa aslında ismi farklı gibi de dursa Afganca tercümeye hizmeti alıyor olursunuz. Afganca dili İran Farsça'sı ve Hint Diline yakınlığı bakımından geniş bir yelpazede kullanılır. Tercüme büromuz bu dilde sizlere ihtiyacınız olan tüm alanlarda hizmet vermektedir. Tercüme alanında kişi ve kurumların ihtiyacı olan çeviri ihtiyaçları şunlardır.

 1. Yeminli onaylı çeviri
 2. Noter tasdiki gerektiren tercümeler
 3. Apostil onayı kaymakamlıklar ve valiliklerden alınan
 4. Konsolosluk tasdikleri
 5. Adli ve noter yeminli tercüman hizmeti gibi şahıs ve kurumların ihtiyacı olan tüm çeviri alanında sizlere destek vermekteyiz.

Afganca Yeminli Tercüme

Afganca dilinde kişilerin veya çeviriye ihtiyacı olanların tercüme onayı anlamında ilk istekleri olan yeminli çeviri alanında ofis olarak sizlere destek vermekteyiz. Ofisimiz yılların verdiği deneyimli tercüme sektörünün geniş yelpazesinde sizlere destek olmaktadır. Çeviri alanında bir çok dal olduğu gibi sizlere bazı örnekler vererek alanlar hakkında bilgi vererek ofisimizin bu alandaki geniş ağını belirtmek istedik.

 • Ticari
 • Akademik
 • Teknik
 • Medikal
 • Hukuki
 • Sözleşme
 • Şartname gibi aklınıza gelen veya iş yeri şahıs kişisel olarak ihtiyacınız olabilecek tüm alanlarda yanınızdayız.

Afganca Veya Peştuca Evraklara Noter Tasdiki

Çeviri de ikinci aşama noter onayıdır. Noter onayı ise şu şekillerde gerçekleşir. Türkçe dilinden Afganca veya Peştuca yönüne yada Afganca ve Peştuca dilinden Türkçe yönüne noter tasdiki hizmeti vermekteyiz. Ancak bazı durumlarda noter istekleri şöylede olabilir. Afganca İngilizce diye de noter talebi gelebilir. Bu durumda noter onayı alabilmek için tercümenin Afganca Türkçe ve Türkçe İngilizce olması gerekir. Noter onayı için de bizlerden veya sitemizden online olarak sipariş geçebilirsiniz.

Afganistan İçin Apostil Ve Konsolosluk Onayı

Afganca dilinde ofisimizin size sunduğu hizmetlerden bir tanesi de apostil onayı almaktır. Eğer Türkiye'den bu ülkeye evrak götürecekseniz yapmanız gereken çeviri ve noter aşamasını tamamladıktan sonra son aşamalardan biri olan kaymakamlık veya valiliklerden apostil almaktır. Apostil alındıktan sonra bu ülkede evrakı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun dışında Afganistan ülkesi için ek onay olarak bu ülke elçiliği veya konsolosluğundan alınan bir onay daha vardır. Özellikle ticari işlemlerde bu onay söz konusudur. Çeviride 4 onay dediğimiz onay konsolosluk mührü ile tamamlanır. Tercüme Bürosu olarak bu alanlarda sizlere destek vermekteyiz.

Afganca Online Tercüme Aşaması ve Fiyatlar

Afganca dilinde ofisimizin sizlere sunduğu en özel hizmetlerden bir tanesi de online çeviri sistemimizdir. Elinizde bir evrak var ve bunun tercümesini yaptırmanız gerekiyor. Bu çeviri için yapmanız gereken evrakı sisteme yükleyip seçimleri yaptıktan sonra tercüme ücretini okuyarak mesai kavramı olmadan hızlıca çeviri desteği alabilirsiniz. Peştuca online çeviri sistemimiz olmadan önce müşterilerimize geleneksel yöntemlerle hizmet vermekteydik. Mail, telefon ve whatsapp gibi araçları kullanarak hizmete devam ediyoruz. Ofisimizin sitesine girerek beklemeden hızlıca teklif alarak Afganca tercüme fiyatını onaylamanız çeviriyi başlatmanız için yeterli olacaktır. Tercüme hizmeti satın alırken EFT, Havale ve Kredi Kartı gibi araçlar üzerinden ödeme yaparak işinize hız katabilirsiniz. Online satın alma sisteminde tercümenin tüm aşamaları, yeminden notere, tercüman notları ve özel istek taleplerinde bulunabilirsiniz.

Afganca Adli Yeminli Tercüman

Bu dilde şahıs veya kurumların taleplerinden bir tanesi de tercüman istekleridir. Ülkemizde tercüman talepleri bir çok alanda gelmektedir. Tercümanlara genel olarak yazılı Afganca tercümelerde gerek duyulurken bunun yanında da sözlü veya ikili iletişim dediğimiz yüz yüze görüşmelerde de tercüman talepleri olmaktadır.Genelde talepler şu noktalarda Peştuca tercüman için olmaktadır.

 • Noterdeki işlemlere tercüman
 • Adliyedeki işlemler için çevirmen
 • Tapu işleri için
 • Hastanelere tercüman
 • Sağlık kurulları için tercüman
 • Özel veya devlet dairelerindeki işlere tercüman
 • Şirket görüşmelerine tercüman
 • Toplantılar veya ticari işlere tercüman gibi bir çok alanlarda Afganca çevirmen istekleri gelebilmektedir. Afganca tercümanda noterde çevirmenin işlem yapabilmesi için ilgili noterde yemin zaptı olması gerekir. Ayrıca tapu veya adliye yada sağlık kurulu gibi işlerde de adli yemin şartı aranır. Yeminli çevirmen istekleriniz için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Afganca İngilizce Çapraz Tercüme

Afganca dilinde tercüme bürosu olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de Afganca dilinden farklı dillere verdiğimiz hizmetlerdir. Afganca dili üzerinden özellikle ofisimiz İngilizce Afganca gibi alanlarda çapraz tercüme hizmeti vermektedir. Çeviri ofisimiz bu dil üzerinden dilediğiniz dile çeviri desteği sağlamaktadır. Peştunca veya Peştuca dilinden dilediğiniz dile hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yine bu hizmeti online olarakta sitemizden satın alabilirsiniz.

Afganca Simultane Yapabilen Tercüman ve Sözlü Çevirmen

Ülkemizde Afganca dili çok karmaşık olarak adlandırılmaktadır. Zira bu dilde Farsça, Peştuca veya farklı dillerin birleşimi gibi durumlara bakıldığında Afganca dilinde hizmet almak biraz sıkıntılı olmaktadır. Buradan yola çıkarak tercüme bürosu olarak sizlere kulaklıkla kabin içinde yapılan simultane yada eş zamanlı tercüme dediğimiz simultane tercüman hizmeti vermekteyiz.

Simultane yapabilmek için dile tam olarak hakim olmak ve ilgili konuya iyi hazırlanmak gerekir. Eş zamanlı tercümeden dinyelicilere konu aktarımını sanki aynı dilden dinliyormuş havası verir gibi yapılan çeviri kaliteli tercüme hizmetidir. Simultane tercüme alanında hizmet almak için ilgili sayfamızı ziyaret ederek daha net bilgi alabilirsiniz.https://www.imgetercume.com/simultane-tercume bu linki tıklayarak tercüman veya tercüme hizmeti alırken gerekli ekipmanlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ofisimizde bu dilde sözlü tercüman dediğimiz hizmette tarafımızca verilmektedir. Ofisimizden talepte bulunarak çevirmen gereken tüm alanlarda hizmet alabilirsiniz.

Afganca çeviride yazılı tercümeden noter tapu ve sağlık kurullarına kadar tüm alanlarda tercüman hizmeti alabilirsiniz. 24 saat online olarak sitemizden kesintisiz hizmet alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Afganca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.