Boşanma Kararı Tercüme

Boşanmayı ilk olarak açıklayalım. Evli çiftlerin evlilik hayatlarının devamını sağlayamamaları durumudur. Böyle durumlarda aile mahkemeleri eşlerin boşanma işlemini gerçekleştirir. Bu işlem sonunda ortaya çıkan boşanma kararı çevirilerinde hukuk kökenli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Yeminli Noterli Boşanma Evrak Tercümesi

Evliliği bitiren kişiler sonraki evliliklerinde geçmişe dönük beyanlarda bulunmak zorunda olduklarından boşandıklarına dair mahkeme kararı istenir. Eğer taraflardan biri yurt dışında ise boşanma kararını apostilleterek ülkemizde bu karar tercüme edilir sonrasında noter onaylı bir şekilde evlendirme dairesine teslim edilir. Büro olarak boşanma kararları tercümesinde uzman ve hukukçu arkadaşlarımızla evraklarınızı itina ile tercüme ederek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Boşanma ile bilgiler kurumumuz tarafından gizlilik şartları gereği 3. şahıslarla paylaşılmaz. Tercümeler ücretsiz şekilde Türkiye'nin her noktasına kargo ile teslim edilir.

Boşanma Davalarına Şu Dillerde Destek Vermekteyiz

Boşanma kararı çevirisinde ofisimiz İstanbul’un 3 büyük adliyesi olan Bakırköy, Çağlayan ve Kartal adliyelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun dışında tüm Türkiye’de hukuk içerikli metin tercümelerinde hukuk ofisleri ve avukatların yanındayız. Kadromuzda bulunan konularının uzmanı tercümanlarla özellikle boşanma evrakları konusunda desteğe devam ediyoruz. En fazla iş yoğunluğunun olduğu diller boşanma alanında şöyledir.

  • Türkçe İngilizce Boşanma Tercümesi
  • Türkçe Almanca Boşanma Kararı çevirisi
  • Türkçe Rusça Boşanma Tercümesi
  • Türkçe Fransızca Boşanma Kararı çevirisi
  • Türkçe İtalyanca Boşanma Tercümesi
  • Türkçe Arapça Boşanma Kararı çevirisi
  • Türkçe Ukraynaca Boşanma Tercümesi
  • Türkçe Portekizce Boşanma Kararı çevirisi
  • Türkçe Farsça Boşanma Tercümesi
  • Türkçe Azerice Boşanma Kararı çevirisi

gibi 120 dilde tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Boşanma kararı tercümesi hukuki çeviri alanının önemli noktalarından biridir. Boşanma tercümelerinde firmamız yeminli tercüman onaylı ve imzalı noter onaylı ve apostilli olarak hizmet vermektedir. Online satış ağımızla sitemize tercüme evrakı yüklenerek dilediğiniz dilde ücret bilgisi alarak EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak boşanma çevirileri ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yurt içi veya yurt dışı boşanma kararlarınızın tercümelerini dilediğiniz dile yeminli tercüman imzalı, noter onaylı ve apostilli olarak yapmaktayız.
www.imgetercume.com
Boşanma Kararı Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.