Prospektüs Tercüme

Prospektüsün anlamı ile başlamak konuyu açıklamakta bize yardımcı olacaktır. Prospektüs bir ürünün açıklaması kullanımını tarif eden yazılı belgedir. Prospektüsler aslında ilaç kullanımı için üretici firma tarafından kullanıcıların yönlendirilmesi için hazırlanan kağıtlar içeriklerdir. Bu kağıtlar genelde ilaçların tüm kullanım aşaması ve detaylı dökümüdür. Firmamız bu alanda Prospektüs çevirileri konusunda hem üretici firmalara hemde şahıslara kadrosunda bulunan doktor tercümanlar ile destek vermektedir. Özellikle konu ilaç prospektüs tercümesi ise çeviriler daha itina ile yapılmalıdır. Zira kullanımı sağlık ile ilgili olduğundan tüm detaylar tekrar tekrar gözden geçirilmelidir. Yılların konularında uzman çevirmenlerimiz ile bir çok ilaç firmasına eşlik etmekten memnuniyet duyuyoruz. Tıb ve medikal bilgisi en az 10 yıllık tercübeli tercümanlarla yanınızdayız.

Prospektüs Tercümesi

 1. İngilizce Prospektüs Tercümesi
 2. Almanca Prospektüs Çevirisi
 3. Arapça Prospektüs Tercümesi
 4. Fransızca Prospektüs Çevirisi
 5. İtalyanca Prospektüs Tercümesi
 6. Portekizce Prospektüs Çevirisi
 7. İspanyolca Prospektüs Çevirisi
 8. Yunanca Prospektüs Çevirisi
 9. Latince Prospektüs Çevirisi
 10. Çince Prospektüs Tercümesi
 11. Japonca prospektüs Çevirisi
 12. Çekçe Prospektüs Tercümesi
 13. Türkçe İngilizce Prospektüs Tercümesi
 14. Türkçe Almanca Prospektüs Çevirisi
 15. Latince Türkçe Prospektüs Çevirisi
 16. Türkçe Latince Prospektüs Tercümesi

vb.120 dilde prospektüs tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ofisimiz medikal tercüme alanında sizlere bir çok dilde hizmet verirken bir çok onayda da sizlere destek olmaktayız.

 • Yeminli imzalı prospektüs tercüme
 • Noter onaylı istenen prospektüs tercüme
 • Apostilli veya konsolosluk onayı gereken prospektüs çevirisi gibi bir çok alanda sizlere destek vermekteyiz.

Online Prospektüs Tercümesi

Prospektüs alanında sizlere Türkiye'nin önde gelen firması olarak hizmet verirken bu hizmeti kolay ulaşılır hale getirmek için online olarakta prospektüs çeviri hizmeti almanızı sağladık. Elinizdeki evrakı sitemize girerek sisteme yüklüyorsunuz ardından da dilediğiniz dili seçip dilediğiniz onayı belirterek sistemden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ödemeyi de ister kredi kartı ister EFT, ister Havale ile ödeyebilirsiniz.

İlaç firmalarının en çok ihtiyaç duyduğu prospektüs tercümeleri şirketimizde doktor tercümanlar tarafından yapılmaktadır.
www.imgetercume.com
Prospektüs Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.