Tercüme Ücreti

Tercüme Ücreti

Her alışverişimizde sorduğumuz ücreti nedir? Fiyat son ne olur soruları tercüme ücreti veya fiyatı içinde geçerlidir. Tercüme veya çeviride müşterilerimizin genel soruları şu şekildedir.

 • Türkçe’den İngilizce’ye tercüme ücreti kaç para?
 • İngilizce’den Türkçe’ye çeviri fiyatı ne kadar?
 • Almanca yeminli tercüme fiyatı ne kadar olur?
 • Yeminli çeviri ücreti Arapça’da ne kadardır?
 • Noter onaylı tercüme fiyatı nasıl hesaplanır?
 • Apostilli ücreti ne kadardır?
 • Tercüme için ayrı noter için ayrı mı ücret ödeyeceğim?

vb. sorular genelde hem diller hem de evraklar üzerinden sorulmaktadır. Bu sorularla müşterilerimizin daha fazla zaman kaybetmesini önleme adına teknolojiden yararlanarak ofis olarak sizlere online tercüme hizmeti sunmaya başladık.

Tercüme Ücretini Online Olarak Öğrenin

Online tercüme olarak bilinen hızlı sipariş verme sekmesini sitemize kazandırarak hem hız hem de sizleri tercüme bürosu arama zahmetinden kurtarmış olduk. Eskisi gibi mail at karakter sayımı yaptır ücreti öğren gibi bir duruma düşmeden zamanda tasarruf ederek 1 dakika içinde teklif alabiliyorsunuz. Online tercüme teklifi almak için;

 1. Sitemize girerek online sipariş panelimize giriniz.
 2. Burada elinizdeki metin dokümanları sisteme yükleyin veya metin gir bölümünden metin ekleyerek işleme devam ediniz.
 3. Metinlerin dili ve hedef dili belirterek sonraki adıma geçiniz.
 4. Uzmanlık alanı seçiniz. (medikal, hukuk, resmi evrak)
 5. Karakter sayımı yapılarak tutar belirlenir.
 6. Sonrasında EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak çevirinize hemen başlanır.

Bu işlemi yaptıktan sonra yaklaşık bir dakika içinde ücreti öğrenirsiniz. Sonrasında dilediğiniz ödeme sistemi ile çeviri ödemesi yaparak evrakların tercümesi yapılarak sizlere ulaştırılır. Bu sistem ile online tercüme fiyatı hizmetini de ülkemize kazandırmış olduk.

Online Olarak Noter ve Apostil Fiyatı Alın

Online tercüme siparişi verirken evraklarınıza yeminli tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak evraklara noter onayı istediğinizde sistem sizlere noter fiyatlarını direkt olarak vermez. Zira tercüme öncesi verilecek tutarlar net olmadığından evrakların istenilen dile tercümesi sonrası tercüme tutarı netleşir. Bu bakımdan çeviri ekibimize sistemden tercüme talebinde bulunurken noter istiyorum şıkkını seçerek talepte bulunabilir ve proje ekibi noter tutarını tarafınıza bildirir.

Peki apostil istenirse nasıl olur derseniz? Apostil kaymakamlık ve valilikten noter sonrası tercümeli evraklara alınır. Talebinize göre Türkçe evraklara da tercüme öncesi tarafımızdan apostil alınır. Apostil sizler alınca ücretsiz işlem olup biz aldığımız taktirde ücrete tabidir. Sistem üzerinden ülke belirterek apostil talebinde de bulunabilirsiniz.

Tercüme'de en merak edilen şey fiyattır. Tercüme bürosu olarak fiyatı online olarak öğrenebileceğiniz platformumuzla hizmetinizdeyiz. Evrak ve dosyalarınızı sitemize yükleyin hızlıca teklif alın.
www.imgetercume.com
Tercüme Ücreti/
4 5
İmge Tercüme