Urduca Tercüme

Urduca dili ülke olarak baktığımızda çoğunlukla Pakistan ve Hindistan’da karşımıza çıkan bir dildir. Bu alanda özellikle Pakistanlıların inşaat sektöründeki yükselişleri ve Hindistan’ın teknoloji ile dünyada ön plana çıkması sonrası Urduca ve tercümesine bir hayli ihtiyaç duyulmaya başlandı. Bunun yanında Türkiye'nin sağlık sektöründeki kazandığı ivme sonrası Pakistan ve Hindistan'dan gelen hastaların tedavileri veya sağlık kurullarındaki işlemlerde de bir hayli artış oldu. Çeviri bürosu olarak Urduca yeminli tercüme alanında her türlü çeviri desteği ile yanınızdayız.

Urduca Yeminli Tercüme

Bu dil üzerine Türkiye'de ihtiyacınız olabilecek tüm alanlarda tercüme desteği ofisimizce verilmektedir. Urduca dilini biraz yakından tanıyalım dilerseniz. Pakistanca da denilen bu dil aslında geniş bir alanda konuşulmaktadır. Asıl vatanı Pakistan olarak bilinsede bazı Türk Cumhuriyetleri ve Afganistan ile Hindistan başta olmak üzere bir çok o bölgedeki ülkelerde konuşulmaktadır. Urduca dilinde yeminli tercüme nasıl olur bu konuda sizlere biraz bilgi verelim. Türkçeden Urduca diline veya Pakistan dilinden dilimize tercüme yada çeviri yapıldığında ofisimizin yeminli imzalı tercümanları vasıtası ile yapılan işlemler ıslak imzalı olarak onaylanır. Bu işleme yeminli evrak çevirisi denir. Urduca yeminli tercüman ekibimiz ile sizlere çeviri ile ilgili dilediğiniz tüm alanlarda destek vermekteyiz. Bu dilde ihtiyacınız olabilecek ihtiyaçları şöyle bir sıralarsak;

 • Evraklar
 • Pasaport
 • Hastane evrakları
 • Diploma
 • Transkript
 • Tez
 • Ödev
 • Şirket evrakları
 • Şahıs evrakları
 • Sözleşme
 • Hukuk metinleri vb. alanlarda veya farklı konularda sizlere çeviri alanında destek vermekteyiz.

Urduca Evraklara Noter Tasdiki

Urduca dilinde baktığımızda ofis olarak tüm onayları sizlere sunmaktayız. Bu onaylardan bir tanesi de noter tasdiki hizmetidir. Yeminli çeviri hizmeti dışında kurumların talebi sonrası istenilen bu dilde noter onayı da tarafımızca yapılmaktadır. Noter istediğiniz evrakları mail, kargo veya online olarak bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Evrağınızın çevirisi yapılarak noter tasdikli şekilde sizlere ulaştırılır.

Apostil ve Konsolosluk Onayı Pakistan ve Hindistan Ülkesi İçin

Urdu dilinde bakıldığında çeviri bürosu olarak yaptığımız veya verdiğimiz hizmetler arasında yapılan tercüme ve noterlerden sonra bu ülkelere yada Urduca dili kullanan ülkelere kaymakamlık veya valiliklerden apostil tarafımızca alınır. Ayrıca dilerseniz bu ülke konsoloslukları içinde bizlerle bağlantıya geçerek evrak veya şirket belgelerinize onay sürecinde sizlere destek olabiliriz.

Urduca Online Tercüme Fiyatları

Tercüme hizmeti alabilmek için ofisimiz sizlere 24 saat online sitemiz üzerinden destek vermektedir. Globalleşen dünyada dünya küçüldükçe tercüme veya çeviri ihtiyaçları artmakta ve saatin kaçı olursa olsun dilden dile çeviri için Türkiye'nin en geniş ağa sahip bürosu olarak sizlere destek olmaktayız. Online Urduca çeviri hizmeti almak için sitemize girerek evrak yükle veya metin gir bölümünden dilediğiniz çeviri için teklif alabilir ve EFT, Havale ve Kredi Kartı gibi ödeme sistemlerini kullanarak ödeme yapıp işinize start verdirebilirsiniz. Tercüme ücreti almak için ayrıca mail veya telefon yada whatsapp ve canlı destek gibi sistemlerimizi kullanarakta tercüme için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Yazılı çeviri için hızlıca fiyat ve online tercüme süreci sizi bekliyor..

Urduca’dan Çapraz Tercüme

Urduca çeviri alanında firmamız sadece Türkçe olarak hizmet vermenin yanında çapraz tercümede başta İngilizce olmak üzere 60 dile çeviri yapmaktadır. Bu dillerin bazıları şunlardır. Farsça, Fransızca, Arapça, Korece, Azerice, Almanca ve Türkmence vb. Ayrıca çeviri bürosu olarak Urduca dilinde sizlere sözlü ve simultane alanda da tercüme hizmeti vermekteyiz. Yeminli tercüman kadromuzla sizlere şu alanlarda çevirmen katkısı vermekteyiz.

 1. Urdu dilinde yeminli tercüman
 2. Urdu dilinde notere çevirmen
 3. Urdu dilinde tapuya çevirmen
 4. Urduca adliyelere tercüman
 5. Hastaneye Urduca çevirmen
 6. Urdu dilinde sağlık kuruluna tercüman
 7. Özel işler ve toplantılara Urdu dilinde deneyimli çevirmen
 8. Simultane ve konferanslara Urduca bilen tercüman.
Urdu dilinde tapuya, notere, hastaneye, sağlık kuruluna adli yeminli Urduca çevirmen hizmeti ile evraklarınıza yemin, noter tasdiki ve apostil hizmeti vermekteyiz.
www.imgetercume.com
Urduca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.