Urduca Tercüme

Urduca Tercüme

Urduca Pakistan ve Hindistan’da karşımıza çıkan bir dildir. Bu alanda özellikle Pakistanlıların inşaat sektöründeki yükselişleri ve Hindistan’ın teknoloji ile dünyada ön plana çıkması sonrası Urduca ve tercümesine bir hayli ihtiyaç duyulmaya başlandı. Urduca yeminli tercüme alanında her türlü çeviri desteği ile yanınızdayız.

Urduca Tercüme Fiyatları

Urduca dilinde bizden yazılı veya sözlü tercüme istekleriniz olduğunda şu bilgiler dahilinde sizlere fiyat veririz.

  1. Tercüme edilecek evrakın kaynak hedef dili
  2. Evrakın içeriği karakteri
  3. Karakter sayısı
  4. Teslim zamanı
  5. Yeminli tercüman imzalı veya noter onaylı olarak istenmesi

gibi durumlar yazılı tercümede ücretleri belirler. Sözlü veya simultane tercüme alanında da bir çalışma isterseniz bu alanda da ücretlendirme şu bilgiler dahilinde yapılmaktadır.

  • Tercümenin dili (Türkçe – İngilizce)
  • Sözlü veya simultane tercümenin konusu (medikal- ticari)
  • Çevirinin yeri (şehir içi – şehir dışı – yurt dışı)
  • Tercümenin saati (1 saat – 1 gün 1 ay)

gibi bilgiler dahilinde sözlü veya simultane Urduca tercüme için fiyat belirlenir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Urduca çeviri alanında firmamız örnek olarak ticari yazışmalardan, tekniğe medikalden finansa kadar bir çok alanda kişi, firma ve holdinglere hizmet vermeye devam ediyor.

Urduca’dan Diğer Dillere Tercüme

Urduca çeviri alanında firmamız sadece Türkçe olarak hizmet vermenin yanında çapraz tercümede başta İngilizce olmak üzere 60 dile çeviri yapmaktadır. Bu dillerin bazıları şunlardır. Farsça, Fransızca, Arapça, Korece, Azerice, Almanca ve Türkmence vb.

Urduca yeminli tercüme için 7/24 hizmetinizdeyiz.
www.imgetercume.com
Urduca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme